Wpis z mikrobloga

@Fevx: obejrzałem ostatnio ten serial i tak w sumie to nie wiem co w nim aż tak wspaniałego... Klimat niby jest ale akcja (( )) ciągnie się niemiłosiernie, niektóre dialogi nie mają sensu i są sztuczne, co chwilę jest coś tak dziwacznego i oderwanego od reszty że nie wiadomo o co chodzi... Za to muszę przyznać, że rozowepaski w tym filmie fantastyczne ( ͡º
@vanguard: no tutaj się zgodzę ale strasznie przez to rozwleczony był... Pierwszy odcinek strasznie mi się spodobał, a później prawie całe napięcie opadło i został taki dziwny obyczajowy serial z elementami fantasy :D ogólnie może i niezły ale jestem pewien, że gdyby jego premiera miała miejsce w tym roku to nie odniósł by sukcesu - te pełne zachwytu opinie to chyba raczej wynikają z sentymentu
@vanguard: Dokladnie, kontrast miedzy sennym Twin Peaks z cala jego zapyzialoscia, a narkotykami, seksem i zlem w postaci Boba. Ale jest faktem, ze dwie dekady temu robil wieksze wrazenie, choc osobiscie dla mnie wciaz jeden z najlepszych seriali.