Wpis z mikrobloga

Meizu M2


@ZmutowanaFrytkownica: Akurat aparaty to wszystkie te chinole mają mega podobne i raczej niezbyt wysokiej jakości

Ja sie teraz #!$%@? na mojego letv x500 bo mi się wifi w nim #!$%@? i albo bedę robił roota albo muszę do chinola odsyłać :/
  • Odpowiedz
aparaty to wszystkie te chinole mają mega podobne i raczej niezbyt wysokiej jakości


@Doleginho: toś mnie teraz pocieszył. Od kilku miesięcy szukam następcy dla Lumii 920 i w każdym coś nie pasuje. Za cholerę nie znajdę dobrego następcy, a mam już powoli dość Windows Phone

albo muszę do chinola odsyłać :/


dlatego właśnie jak już mam brać chinola to takiego, który ma oficjalny serwis w polsce, a tylko Meizu i bodajże
  • Odpowiedz
@ewelina24: ale to nie jest OFICJANY serwis producenta tylko sklepu. Do tego jeszcze dopisek

There may be some cases where the phone can only be repaired in China

I czekaj sobie na telefon. Jednak wole iść do sklepu i w razie czego oddać sprzęt na gwarancję zamiast bawić się w wysyłkę.
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: haha niby jakbyś nie czekał na swój telefon w serwisie w Polsce. Czym bardziej złożony problem tym i tak twój telefon poleży, i głównie wysyłają go czasami i do Europy i zanim do ciebie wróci podobnie jak wycieczka do chin.

Wiesz ile telefon idzie z chin ??:> chyba nie , oczywiście niektóre serwisy potrafią wysyłać i 2 miesiące ale sa takie co w 10-14 dni ogarną. Wystarczy odpowiednia wiedza.

po
  • Odpowiedz
@ewelina24: toż to zwykły serwis ;] wolę kupić taniej od innego chińczyka i za ta kasę jak mi coś się rozwali zrobić w serwisie który mam za rogiem ;]

i MI jest słaby lepiej Redmi czy to Note czy zwykły. MI4C to przeżytek i słabizna i niedługo wejdzie 5 ;]
  • Odpowiedz