Wpis z mikrobloga

@ZmutowanaFrytkownica: głupota nie boli ??:>

Jednocześnie informujemy, iż gwarantem urządzenia jest spóła X-KOM, zgodnie z dołączoną kartą gwarancyjną, podczas zgłoszenia gwarancyjnego sprzęt kieruje Pan do firmy X-KOM nie do firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
  • Odpowiedz
@n00_: to nie znaczy, że nie wysyłają do serwisu. Jest na karcie produktu, że dają gwarancję producenta, może się dogadali z producentem, że będą serwisować, nie wnikam. Bardziej wnikam w to, że serwis mam na miejscu, tzn. idę do sklepu stacjonarnego i tam oddaję telefon zamiast pieprzyć się z wysyłką i o to mi się rozchodzi. W przypadku Xiaomi czy innego chińskiego cuda musiałbym bawić się w wysyłanie, a tak
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: wyjaśnij czemu ja tracę czas na uświadamianie ciebie?? Podeślesz mi swoją żonę czy córkę aby mi zrekompensowała stracony czas??

Opowiadasz bajki, to że mają na stronie to co?? Sądzisz że nie mogą mieć mylnych informacji lub nie prawdziwych?? Koleś podałem ci 3 argumenty, że tak nie jest a ty nadal swoje głupio że na stronie jest tak.. oni mają gdzieś to, dla nich najważniejsze abyś wpłacił kasę dlatego oferta ma wyglądać atrakcyjnie.
Dałem ci numer telefonu.. nie potrafisz wyciągać wniosków z poprzednich argumentów że nie podali żadnego serwisu do Meizu... to zadzwoń to dział techniczny.. zacznij płakać że zepsuł ci się Meizu i co masz robić!! Kupiłeś u nich i co masz zrobić.. powiedzą ci i się zapytasz, że masz blisko CCS że może ty tam to zaniesiesz .. i się dopytasz czy oni tam wyślą na pewno i w ogóle .. dowiedz się u nich jak nie wierzysz w moją argumentację. Ja się z nimi użerałem i wystarczyło mi abym poznał ich metody, na szczęście ogarnąłem się w ciągu 14 dni, więc na niczym nie straciłem xD

a po drugie jesteś jakiś ułomny że nie potrafisz wysłać paczki, koszt z 20PLN?? przykro mi telefon z chin jest tańszy, jeżeli coś się rozwali drobnego to się zanosi do serwisu i naprawiają, jeżeli jest coś poważniejszego to wysyłasz, ale jakby nie patrzeć, jakbyś miał i w Szajsungu czy apple rozwalił ekran to byś bulił dodatkowo i to dość drogo. Wymiana baterii w apple to z 90. .... taka prawda kto nie myśli i nie ma szczęścia to trafi na szajs i dodatkowo przerobią go nieważne czy w PL czy innym
  • Odpowiedz
wyjaśnij czemu ja tracę czas na uświadamianie ciebie?? Podeślesz mi swoją żonę czy córkę aby mi zrekompensowała stracony czas??


@n00_: jeśli to dla ciebie aż tak trudne to po prostu tego nie rób, do niczego cię nie zmuszam (>)
Już się nie wysilaj na odpisywanie...
  • Odpowiedz
@ewelina24: przynajmniej ładna jesteś .. ale w sumie to wykop to nie.. i mądra to na pewno nie jesteś..

zacznę od tego że twój ulubiony sklep to "reseller", i jego serwis nie jest w żaden sposób serwisem oficjalnym. Czyli chodzi o to że ktoś kupuje telefony od producenta i sprzedaje drożej. i ma swój "własny" serwis ... który może polegać na tym.. mam kumpla, który ma serwis gsm i mówię mu słuchaj będą ode mnie kupujący wysyłać telefony jak zobaczysz ze coś nie rozwalił klient to możesz naprawić .. ale tak po kosztach .. w sumie to możesz im aparaty wyciągać i zmieniki wsadzać chodzi abyś zrobił to jak najtaniej i żebym nie był stratny....

co do tematyki o tym serwisie jest sporo i ja widzę samą
  • Odpowiedz
@n00_: a jesli nadal myslisz ze Xiaomi sprzedaje gdzies bezposrednio, a nie przez resellerow wylacznie, to widac ze przebywales w czarnobylu w niedalekiej odleglosci od wybuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz