Wpis z mikrobloga

@Brant: Wszystkich naraz? Ciekawe czy to w ogóle możliwe, ja miałem problemy jak już przypadkowo obudziłem drugiego w czasie walki z poprzednim. To osiągnięcie jest chyba tylko dla grających na najłatwiejszym ;)
  • Odpowiedz
@Brant: Jedyny sposób który przychodziłby mi do głowy to ten build pod zbroję cechu niedźwiedzia:
http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/The+School+of+Bear
Połączenie walki z alchemia ( choć nie jestem pewien czy styl silnych ciosów tu zadziała) ale na pewno sugerowany zestaw odwarów i olej na te olgierdy (czymkolwiek są, upiorami lub ludźmi) który w połączeniu z umiejętnościami z drzewka alchemii zapewni mocną ochronę przed ich atakami a do tego Geralt będzie im zadawał większe obrażenia
  • Odpowiedz
@Aerin:
@Brant:

Tydzień robiłem i nie zrobiłem, wymiękłem. Na drodze ku zagładzie nie da się tego zrobić. Używałem eliksiry z Echnidy i Starożytnego Leszego, do tego puchacz i grom. Tak by szybko rzucać znaki i każdy znak dawał hp.

Po przełączeniu na inny poziom trudności w trakcie walki nie dostałem trofeum. Musiałem od nowa przejść serca z kamienia.
  • Odpowiedz
@Aerin: @grz3so_o: Ajaj to nie dobrze. Kilka prób zrobiłem na średniej zbroi + odwar z echnidy i wyśmienity puszczyk. Nie chce zmieniać poziomu bo chcę fabułę na najtrudniejszym skończyć. Spróbuję w takim razie jutro pojedynczo ich załatwić, a jak nie, to mam save przed rozpoczęciem misji i z niego skorzystam.
  • Odpowiedz
@Brant: ten achievement tylko na ps4? Ja dwóch pierwszych osobno zabiłem, a kiedy trzeci się budził to zaatakowałem całą resztę i ich naraz zabiłem, przedostatni set kota + młynek (+ większy zasięg od wróżbity), grom, puszczyk. W ten sposób wszyscy byli na jednym poziomie, a jakbym ich lał każdego osobno to dochodzę maks do czwartego (dps im się chyba zwiększa czy ogólnie rage). PC here, m+k, ostatni poziom.
  • Odpowiedz
@Brant: Podobno eliksir Zamieć jest dobra, bo spowalnia czas podczas jego ataków. Tak to zbroja niedźwiedzia + skill zwiększający obrażenia po kontratakach. On jest z tego co pamiętam upiorem i no taki psikus, po pokonaniu w bestiariuszu będą napisane jego słabości. Teraz nie mam czasu zobaczyć, na co jest jeszcze podatny.

Polecam build pod kryta, słówko lekkość w zbroi niedźwiedzia i atakowanie najsłabszych cieni. Normalnie każdy kolejny cień jest silniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brant: i jak poszło? Dzisiaj przymierzam się do tego też na najtrudniejszym, poziomu nie chce zmieniać bo nie skończyłem jeszcze fabuły z podstawki i nie dostałbym trofki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@HumanBeing nie pamiętam xD ale chyba zmieniłem poziom ( ͡º ͜ʖ͡º) po prostu zrób 2 save'y, wbij trofke na jednym a później na drugiem graj xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brant: udało się (ʘʘ) ledwo, zużyłem wszystkie jaskółki i dekokty, ale rozwaliłem wszystkie cienie za pierwszym podejściem bez zmieniana trudności
  • Odpowiedz