Wpis z mikrobloga

Ludzie może wam przyjdzie do głowy jakiś pomysł. Otóż zadzwoniła wczoraj do mnie policja z informacją że mam wybitą szybę w samochodzie, po sprawdzeniu z zewnątrz czy czegoś nie brakuje, zauważyłem że brakuje zegarka, pal licho jakby to był zegarek kupiony wczoraj, miał dla mnie dużą wartość sentymentalną () (zegarek po dziadku, wiek zegarka ponad 40 lat, firmy Atlantic). Chciałbym w tym miejscu zadać wam pytanie, czy jest jakaś możliwość że uda się zegarek odzyskać, jakiś pomysł jak to zrobić na własną rękę (bo nie wiadomo czy znajdą #!$%@?). Mam plan żeby odwiedzić wszystkie pobliskie lombardy, ale to jedyna rzecz jaka przychodzi mi to głowy. (,)
#gorzkiezale #zlodzieje #kradziez #krakow
  • 13
@brylek: @zaklety25: Dzięki, tak zrobię. Chciałbym jeszcze dodać że ten zegarek nie był w jakimś perfekcyjnym stanie, sama szybka była tymczasowa i do tego złamana na pół, a pasek z tworzywa sztucznego wartego max 5 zł.
@ja_Yeti: cieżko powiedzieć. Jeżeli odpowiedzialny jest za to jakiś żulek to raczej hala, jak ktoś inny, kogo przyjmą normalnie w lombardzie to nie :) Na tej hali jest dużo rzeczy ze śmietnika itd., prawdopodobieństwo, że znajdziesz wśród tylu stoisk ten zegarek będzie nikłe.
@brylek: No właśnie, zostają lombardy, portale aukcyjne no i oczywiście nasza policja na którą w jakim stopniu muszę się zdać. Żadnej innej rzeczy nie będę tak przeżywał jak właśnie tego zegarka ()
@ja_Yeti: policja nie była w stanie odnaleźć złodzieja mojego portfela, mimo że podałem im dokładną godzinę niepowołanego użycia mojej karty :) w bankomacie była kamera. Bank im nie zezwolił na odczyt nagrania.
@ja_Yeti: nie wiem, nie znam się, ale nawet nie pomógł wniosek z sądu (uczynili z tego jakąś większą sprawę, bo podałem, że portfel był bardzo drogi i trochę kasy w środku).
@ja_Yeti: Możesz jeszcze obczaić okrąglak na Kazimierzu w weekend tam też może trafić. Jest takie zegarkowe forum i wiem ze niektórzy Krakowscy zegarmistrzowie obserwują, możesz tam napisać o sprawie; Klub Miłośników zegarów i zegarków. Najlepiej żebyś miał zdjęcie albo numer zagarka. Antykwariaty przyjmują takie fanty w komis wiec wątpię ale może warto sprawdzić. Trzymam kciuki!