Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje kupic sobie internet mobilny na karte. Mam nexusa 7 3g. Z internetu bede korzystal ok. tydzien. Co wybrac? Patrzylem, ze Plus ma calkiem fajna oferte (5zl-500mb-7dni). Tylko wytlumaczcie mi jak pozniej bede mogl doladowac te karte? Ciemny jestem, nigdy tego nie ogarnialem :(
#pytanie #kiciochpyta #internet
  • 9
Kartę doładujesz zwykłym kodem no nie? Nexus chyba normalnie łączy się z GSM. Kup sobie internet w Play na kartę mają dużo lepsze oferty. Za 9zl masz 2GB na miesiąc :)
@PanFlips: A nie no ja myślałem, że Nexus 7 to telefon hahaha. Jak nie ma modułu GSM do "dzwonienia" to jajco zrobisz, jedynie to doładować przez stronę operatora (w apce Play spoko to działa) albo wyjąć kartę, wsadzić do tele i też bd banglać.
@PanFlips: Zjadłem na tym zęby, także się wypowiem. Starter Play 1 GB za 5 zł na 7 dni po aktywacji kodu *111*400*1#. Rozmowy w play za free, sms do wszystkich sieci za free. Później 2 GB za 9 zł. Wszystkie inne sieci coś zawsze kombinują.
@elemenTH: Ja mam ten za 9zł ale i tak mam gdzieś te 256MB co miesiąc przez pół roku tylko aktywowałem sobie pakiet "no limit" za 45zł ale to dlatego, że udostępniam neta na lapka bo innego w domu nie mam.