Wpis z mikrobloga

Po c--j każdy wrzuca tu na to internetowe szambo swoje gówniane problemy? Kogoś to obchodzi?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pip-Boy-3000: Ale ja podzielam Twoje zdanie, żal mi tych ludzii którzy sie tu użalają nad soba zamiast wziac sie w garść i działac, lub isc do specjalisty. Jednak zgodzmy sie że każdy skutek ma swoją przyczyne, pomagasz ludziom w realu, może ich problemy sa troszeczke inne jeśli potrafia podzielic sie z Toba swoimi problemami twarzą w twarz. Jednak jesli patologia w domu, problemy z rówiesnikami sprawiły że ktoś cierpi na
  • Odpowiedz
@Subtelna_aluzja: Moze dlatego ze obracam sie w kręgu ludzi którzy raczej nie używają komputera jako ucieczki od problemu. Problemy maja rożne i poważne jak zdrowie rodzina czy właśnie sytuacja w swoim własnym domu, po bardziej błahe. Zauważ tez jakie to młode pokolenie jest słabe. Starsi to brali sie w garść, zaciskali zęby i pięści i co by sie nie działo to szli do przodu a teraz? "Piesek mi zdechł boze
  • Odpowiedz
@Pip-Boy-3000: Jesli miałes na myśli problemy typu strata zwierzeńcia to sie zgodze, że pisanie tego na wykopie jest bezsensu. Ale jeśli chodzi o osoby z problemami psychicznymi to uważam, że napisanie tego gdziekolweik nawet tutaj wyjdzie im na dobre, a i może jeszcze jakas sensowana rade dostana.
Fakt, kiedyś mniej osob miewało tego typu problemy. Ale własnie przez te facebooki instagramy itp problemy sie nasilają. Kiedys to by wyszedł jeden
  • Odpowiedz