Wpis z mikrobloga

@Pip-Boy-3000: Każdy róznie radzi sobie z problemami, ty naprzykład wolisz pluć jadem w internecie i jezdzic po słabszych jednostkach ktore tu sie żalą. #!$%@? z tym że to nie ich wina tylko geny/ doświadczenia sprawiły ze sa takie a nie inne i że zalą sie tutaj bo nigdzie indziej nie chca lub nie moga.
  • Odpowiedz
@Pip-Boy-3000: Plujesz jadem, widak że rownież masz jakies problemy. A co jeśli rzeczywistość jest tak #!$%@? i bez perspektyw/ szans na zmiane że siedzenie na mirko to najlepsze co ich spotka w ciągu dnia? Jeśli Cie to razi to moze pomoż tym ludziom zamiast, #!$%@? farmazony.
  • Odpowiedz
O #!$%@? stary... Ja sobie nie wyobrażam że można być tak #!$%@? żeby woleć siedziec z resztą tego szamba. Chyba nie to pokolenie i dlatego nie rozumiem. Problem mam chyba tylko z tym że za dużo idiotyzmu nas otacza.
  • Odpowiedz
@Subtelna_aluzja: żaden twardziel po prostu każdy ma jakiś problem #!$%@? ludzie! Trzeba z tym sobie radzić i tyle. Nie zmienisz wielu rzeczy ale trzeba sobie z nimi radzić bo chyba na tym polega codzienność i ogół najszej lepszej bądź gorszej egzystencji. A nie uciekanie do pseudo społeczności która mając błahy problem od razu "mirki pomocy". Nie rozumiem tego... Róbcie co chcecie #!$%@? mnie to jak marnujcie życie.
  • Odpowiedz