Wpis z mikrobloga

Ostatnio grałem na 7.6 lata temu, świetnie tę grę wspominałem więc ucieszyłem się kiedy wystartował mirko.ots. Po założeniu konta spędziłem prawie pół dnia na expieniu i skillowaniu, wbiłem 85 palladyna z 85 dystansem i wiem jedno - ta gra ma grywalność większą niż te wszystkie gownommorpgi z przezroczystą grafiką razem wzięte. Nie mam czasu na siedzenie przed kompem i bicie levelów, wiek już nie ten, obowiązki mi na to nie pozwalają a wiem, że bym je zaniedbywał dlatego też wśród plusujących ten wpis rano wylosuję jedną osobę której oddam postać. Postać nigdy nie służyła do Pkowania. Ale może służyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkots
  • 12
Co to za ots?Też nie mam czasu na grę, a że zaczęły się miesięczne, ukochane, studenckie ferie, postanowiłem powrócić na arene tibijską choć na chwilę i pykam na hexerze. Ale to nie to samo co 7.6 czy 8.6 :) @WezelGordyjski
@Magik_Antonio: różnica jest taka że Tibia skupia się na wbijaniu lvl, a WoW po wbiciu maxa dopiero pokazuję swoje piękno. Cała wykreowany świat robi wrażenie. Pve rozbudowane, a PvP to mistrzostwo dla mnie. Takie rozbudowanego systemu nie ma chyba nigdzie. Od siebie polecam zrobić podejście numer dwa do WoW'a, poznanie go i wtedy wyrażanie opini :)