Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert mam takie pytanko: założyłem konto w Orange Finanse i potrzebuje kartę SIM NFC. Jak ja powinienem uzyskać? Jaki jest koszt?

Bo:
Poszedłem do salonu, takiego głównego w Łodzi i powiedzieli mi, że wymiana karty 25 zł. Powiedziałem, że wszędzie trabia o tym, że jest darmo więc Pani w salonie powiedziała, żebym się kontaktował z infolinia Orange Finanse i że powinienem w ciągu paru dni dostać pocztą kartę. Minął tydzień, zadzwoniłem znowu na infolinię OF bo za pierwszym razem kazali czekać. Pan mi powiedział, że przecież OF nie zajmuje się kartami SIM i żebym kontaktował się z Orange. Na infolinii Orange Pani przyznała mi rację, odwiodla mnie od składania skargi i zaproponowała, żebym zapłacił 25 zł a Ona wprowadzi odliczenie tej kwoty od abonamentu. Zgodziłem się. Poszedłem do innego, bliższego salonu i Pani powiedziała, że wymiana karty to 50 ZŁ. Troche się teraz wkurzylem. Czy między salonami są takie różnice? Jak to jest, że w każdym miejscu mówią co innego?
Gdyby nie to, że Mama ma kilka usług i jest przyzwyczajona do orange to już dawno bym poszedł gdzie indziej bo tu na każdym kroku robią tak, żeby klienta zdenerwować.
#pytanie #orange #pytaniedoeksperta #oszukujo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodDeath94: Jeżeli posiadasz już konto Orange Finanse, posiadasz telefon obsługujący płatności NFC w Orange to przysługuje Ci bezpłatna wymiana karty SIM na SIM NFC.
Rozbieżność w opłatach może wynikać z oferty 25 zł dla klientów indywidualnych i 50 zł netto dla klientów biznesowych. Regulamin promocji znajdziesz: http://oran.ge/1XnYowo
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Czyli standardowo opłata jest stała i wynosi 25zł? Jeżeli tak to pójdzie skarga na ten salon gdzie zaproponowali mi wymianę za 50 zł, niech się już wewnętrznie tłumaczą między sobą.

A co do tego dokumentu, to w salonie po prostu podać pani do niego linka czy jakoś inaczej się na niego powołać?
Co jeżeli stwierdzą, że ta promocja nie obowiązuje?
I jeżeli pani się zgodzi ze mną, że wymiana powinna być bezpłatna to odkręcać na infolinii lub w salonie to obniżenie rachunku na 25 zł które otrzymałem na
  • Odpowiedz
@BloodDeath94: Nie wiemy jak wyglądała rozmowa i czy był sprawdzany Twój plan. Opłata wynosi 25 lub 50 zł w zależności od tego czy jesteś klientem indywidualnym czy biznesowym i tylko w takim wypadku mogą wynikać rozbieżności.
Usługa bezpłatnej wymiany jest obowiązująca i pracownik powinien to wiedzieć, ewentualnie spróbuj wyjaśnić to z kierownikiem salonu. Jeżeli otrzymałeś już obniżenie rachunku a opłata nie zostanie pobrana to jeżeli chcesz możesz zgłaszać do nas
  • Odpowiedz