Wpis z mikrobloga

Czołem!
Ja posiadam y50 od blisko roku. W istotcie to bardzo polularny model i nie wiem czy opinia jednego użytkownika coś ci da, no ale:
- Problemem w tym modelu jest bardzo słaby , lub przeciętny ekran w tej cenie (w zależności na jakie lenovo trafisz)
- Dyski hdd. Tą tragiczne, już od serii y580 Lenovo się z tym nie popisało. Dlatego warto abyś bral ten model z SSD.
- Musisz uważać
@blamedrop Wifi działa poprawnie, kilka razy zdarzyło się, że gubiło połączenie, ale to raczej kwestia Windowsa, bo na linuxie coś takiegi nigdy nie miało miejsca. Z matrycą nie ma żadnych problemów. Dysk jest jaki jest, zastanawiam się nad wymianą na SSD, ale nic więcej nie można było spodziewać się po tym modelu.

Intel(R) Core(TM) i5-4210H CPU @ 2.90GHz, 8GB RAM, 1TB 8GB SSHD, GeForce 860M
@blamedrop: A ja mam y580. Ogólnie rzecz biorąc gówno, a nie laptop. Z dyskiem kilkanaście problemów, grzeje się niemiłosiernie laptop, ponieważ dysk, karta graficzna oraz procek są w jednym miejscu. W serwisie był 3 razy. Po dwóch pierwszych sam naprawiłem, bo serwis nie potrafił. // Nie wiem jak teraz z serwisem. Laptopa mam 4 rok, wcześniej był serwisowany w Polsce, ale słyszałem, że później do DE wysyłali do Mediona i to