Wpis z mikrobloga

1352 - 10 (GC) = 1342
#2000keszy

Spacer po okolicy (Grudziądz). W keszingu głównie cenię poznawania nowych miejsc i historii, niestety coraz mniej tego uświadczam, coraz częściej (zwłaszcza na GC) widzę jakieś dziwne serie keszy które rzucone są na jakieś osiedle albo wzdłuż ścieżki rowerowej i do tego historia czy opis nie związany wcale z miejscem :(

#geocaching #opencaching
i selfi z keszowania :p więc #pokazmorde
Pobierz
źródło: comment_EvKA6GiZtxwH2eHy7dEeL7bzh2ytmdlW.jpg
  • 14
@antros: Na GC też oceny widoczne są dla wszystkich, tylko przyznawać mogą je osoby z premium. To jest akurat dobre, bo nie zdarzy się sytuacja, że ktoś sztucznie zawyża ocenę swojej skrytki.

W obu serwisach zdarza mi się spotkać skrytki, które pokazują nieciekawe miejsca. W mojej okolicy niedawno zaczęła się bawić dwójka młodych użytkowników. Po kilku znalezieniach zrobili sobie serię skrytek na swoim osiedlu. Podobno nieciekawe było umiejscowienie jak i wykonanie.
@mar-kar-583: byłem na kilku spotkaniach i wielu grupowych poszukiwaniach, ale to zupełnie inny styl i jak dla mnie to "nieuczciwie" bo wiadomo, że ktoś znajduje a wszyscy logują, keszowanie 1-3 osoby to dla mnie optimum

Na GC też oceny widoczne są dla wszystkich, tylko przyznawać mogą je osoby z premium


@Wykopaliskasz: nie, nie są widoczne (załączam przykładowy screen) a opcje wyszukiwania też niestety nie umywają się do tych z oc,
Pobierz
źródło: comment_Is8OIq5HcSJ2Il0WC2smVg3swEGZdpdN.jpg
@antros: To w tych favoritach ustala się konkretną ocenę? Myślałem, że to jedynie oznaczenie skrytek, które szczególnie się podobały i widać jedynie ich liczbę. A wyszukiwanie zaawansowane bez premium jest na geocaching.pl. Serwisy są połączone.
@Wykopaliskasz: favority są tylko dla premium, to wyróżnienie (jak zielona gwiazda) jako że nie mam premium nie mogę ich przyznawać i nie widzę też jakichkolwiek ocen (o ile są). gc.com nie jest połączone z gc.pl tylko gc.pl jest nakładką na com i tam także nie można wyszukiwać po ocenach ani nie można zapisać sobie gpxa
@Wykopaliskasz:

ja napisałem

na oc masz oceny widoczne dla wszystkich, a na gc widać tylko favority

ty później odpisałeś

Na GC też oceny widoczne są dla wszystkich, tylko przyznawać mogą je osoby z premium.


skoro ich nie widzę to myślałem, że widzą je ci z premium, a ty mi tu że jednak nie ma ocen, licho :(
wobec tego nigdy nie wykupię premium skoro nawet z nim nie będę miał takich