Wpis z mikrobloga

Order #!$%@? kierowcy otrzymują belgowie za ich umiejętność zajeżdżania drogi podczas gdy przypomina im się na skrajnie lewym pasie o tym że nagle muszą zjechać. (

Pytanie natomiast do #uk #imigracja #londyn czo Ci Angole mają że na siłę trzymają się na 3 pasmowej autostradzie środkowego pasa? I wszyscy ich wyprzedzają z lewej i z prawej strony..?

##!$%@? #oswiadczeniezdupy #belgia #kierowcy #anglia #uk #wyspy #londyn #autostrada
  • 4
  • Odpowiedz
@robakus07: odpowiedź ...spora część aut firmowych porusza się po drogach Kiedy inni pracują czyli większość dnia. a u nich z kolei w dużym stopniu pomontowane są blokady na prędkość ..nie wyobrażasz sobie jakie to #!$%@? mieć capa na 62 mph gdy przed nami jedzie ktos kto ma 60 mph ...stąd tak częste "blokowanie" środkowego

.
  • Odpowiedz
@zomowiec: Ja mam kaganiec na 110 założony czyli jakieś 70mph i mnie uje blokujo.
Ale akurat wyżej wymieniona sytuacja miała miejsce w środku nocy (sic!) na autostradzie z Dover w kierunku Londynu, miałem na tyle pałera żeby go całkiem prawym ściągnąć ale komicznie trochę to wygląda że środek nocy i tylko kilka aut na drodze a on środkiem jedzie :F
  • Odpowiedz
@robakus07: no w nocy to inna bajka faktycznie. Mnie wozi wlaśnie bus do pracy max 62mph i czasami jak już na horyzoncie widzi że do kogoś się zbliża zjeżdża na środkowy i telepie nim dobre 3 minuty zanim dogoni to co widział ,a za nim sie #!$%@?ą i go biorą z lewa i prawa :D
  • Odpowiedz