Wpis z mikrobloga

Głupia moda, dajcie proszę sobie spokój z tymi niskolotnymi powiedzonkami typu "dostałem raka" #rakcontent itd. macie Wy rozum i godność człowieka?

Po pierwsze jak można żartować sobie z tak okropnej choroby, tym bardziej że na mikro mamy przykłady kilku osób które z nią walczą. Już z samego szacunku do nich powinno się zakończyć tą gimbo modę.
Po drugie nie każdy ma świadomość jak działa ciągłe powtarzanie danej kwestii. Otóż przypomina to efekt placebo, co może być efektem? Pomyślcie sami.
Po trzecie w naszym pięknym języku mamy ogrom wielu określeń, które można używać zamiennie.

Może jest tu ktoś kto uważa podobnie?

#rigcz #oswiadczenie
  • 52
  • Odpowiedz
@Mannlicher: Właśnie to mam na myśli. Chciałem też tym wpisem sprawdzić jaka teraz mniej więcej może być średnia wieku użytkowników tego portalu i chyba jednak po tym jak przeszła tu społeczność kwejka wykop umarł.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Nie rozumiem w takim razie dlaczego kontynuujesz rozmowę. Ja jedynie wyrażam swoje zdanie, Ty możesz mieć oczywiscie swoje. Ja uważam, że oglądanie oraz powtarzanie czegoś w kółko jak mantra może mieć w tym przypadku negatywne efekty. Dlatego czyż nie lepiej dać sobie spokój, zwłaszcza gdy ten tekścik jest co najmniej żałosny?
  • Odpowiedz
W ogóle zauważyłem ostatnio, że poruszanie tutaj jak to ludzie nazywają "sztywnych" tematów wywołuje niesamowitą gównoburzę. Teraz się liczą tylko heheszki, śmieszne obrazki i głupie historyjki. Wiadomo, nie mam nic do tego ale czasem warto poruszyć też inne tematy.
Nie wiem czy to ja się starzeje czy to coraz młodsze osoby tu przychodzą.
  • Odpowiedz
Po drugie nie każdy ma świadomość jak działa ciągłe powtarzanie danej kwestii. Otóż przypomina to efekt placebo, co może być efektem?


@zyyx: XDDDDDDDDDDDDDDD
Weź sobie zacznij powtarzać że masz mózg. Ciekawe czy sobie wyhodujesz.
  • Odpowiedz
Po pierwsze jak można żartować sobie z tak okropnej choroby,


@zyyx: a co to #!$%@?? To jest jakas lista rzeczy ze nie mozna z nich zartowac? Z godzilli nie mozna zartowac bo jest okropna?

tym bardziej że na mikro mamy przykłady kilku osób które z nią walczą.


No i #!$%@? z tego ze z nią walczą?

Już z samego szacunku do nich powinno się zakończyć tą gimbo modę.


Co tu ma
  • Odpowiedz
@bykubyk: Ja za to odniosłem się to twej wypowiedzi ale tego już nie zrozumiałeś żeś wyprodukował kiepski post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz