Wpis z mikrobloga

@Folksdojcz_oplacany_przez_Niemcy: Oj tam. Pewne rzeczy można ukryć. A wczoraj latały screeny z TV Republika jak prezesik TVP chyta ciało chrystuska z brudnych rąk klechy. Katolikiem nie jestem, ale jak mi świta to chyba rozwiedzeni nie mogą przyjmować opłatka z rąk księdza który wcześniej molestował seksualnie ministrantów?
  • Odpowiedz
@bart222: Ale to jest ten sam podobny poziom co KIjowski. Z resztą KOD niczym nie różni się od PiSu. Demagogia i skrajny poziom szaleństwa w czynach i desperacji. Jedni oderwani do koryta, drudzy idealiści którzy na siłę chcą wprowadzać swoje socjalno - faszystowskie metody rządzenia państwem. Także próby wybielania Kurskiego -> robienie k---y z logiki
  • Odpowiedz
@bart222: ja w tej chwili nie oceniam ani kijowskiego, ani kurskiego w kwestii płacenia alimentów i szukania pracy. Oceniam Ciebie i TWOJE podwójne standardy - Ten kto nie jest z Tobą ten jest zły.
  • Odpowiedz
@Goofas: a czy Kurski ma zaległości i ściga go komornik. Wielki demokrata kijowski ma 80 tys. zaległości, na które musieli się złożyć wszyscy podatnicy, bo nierób kijowski przez 3 lata nie znalazł pracy w Warszawie. Jak ktoś chce to znajdzie w Warszawie pracę w przeciągu 1 dnia tym bardziej jak ma zasądzone alimenty na swoje dzieci.
  • Odpowiedz