Wpis z mikrobloga

@thedoorsz: powiem tak, kupiłem na allegro łądowała się do 99% max
Kupiłem w @SwiatBaterii za ich namową, to następnego dnia przy 30% nagle się wyłaczył, po chwilowym podłączeniu znowu się włączył i działał telefon.
Od tamtego momentu nie występuje problem.
@esen: garazowy serwis po premierze kupuje nowego ajfona za 3000zl, wymienia ekran, baterie, glosnik i co tam sie jeszcze da na zamiennik. Wystawia na allegro ekran za 400, baterie za 200, glosniz za 100, frankensteina jako nowke za 2500 i jest 200zl do przodu plus zarobek z uslug montazu

@thedoorsz:

1 idz do autoryzowanego serwisu na bezplatna diagnostyke baterii

99% problemow z bateria to wina softu a nie baterii i
@thedoorsz: no w paru wymienia ale jak przeczytasz moj przedostatni komentarz sprzed 5 minut to masz napisane ze iphone po wyjeciu baterii ustawia date 1.1.1970 co powoduje jego zbrickowanie. Do tego tasme od touch id nawet jak wyglada na nieurwana to ma mikropekniecia a zaden serwis Ci nie wy mieni bo od touch id nie ma zamiennikow bo to zbyt precyzyjny sprzet ;)

Poza tym taka wymiana w innym serwisie nieautoryzownaym
@thedoorsz: nie ma tak ze jakas konkretna apka zuzywa ponadnormatywnie duzo baterii? Kiedys byly problemy ze snapchatem ze dawal 75% baterii w trybie czuwania

2. Upewnij sie ze poprawnie ladujesz telefon:

A) nie formatowac, tak doladowywac tak czesto jak to mozliwe, trzymac pod ladowarka jesli siedzisz przy biurku, nie rozladowywac ponizej 20% jesli nie ma takiego musu

B) output ladowarki jest minimum 1A (jesli nie uzywasz oryginalnej lub zeyklej marketowej to
@pieczywowewiadrze: co do aplikacji no to niestety po wejściu w baterie w ustawieniach żadne aplikacje mi sie nie wyświetlają, co jest trochę dziwne bo pare dni temu wszystko było normalnie. Telefon ładuje oryginalna ładowarka od iPada. Kabel rownież oryginalny