Wpis z mikrobloga

@QuDos: chyba nie
@Okter: orange pi pc w tej cenie powinien byc ok. Lezy u mnie na polce, ale jeszcze nie mialem czasu przetestowac jak sie spisuje. W teorii powinno byc ok. Albo rpi2, ale nic ponizej bo szkoda nerwow na kodi.
@sylwek2k: cec lepiej zastapic sterowaniem przez smartfona. mala strata bez cec
@QuDos: właśnie spojrzałem na yt i jednak gubi klatki, więc też to by była sztuka dla sztuki, niż urządzenie które po prostu działa. Za tą kwotę trzeba brać coś lepszego
@Okter: Namówiłeś mnie. Mam jutro trochę czasu więc wreszcie przyjdzie czas na to. Openelec + filmy hd + wtyczka yt sprawdzę, może android z kodi bo pamietam że coś było że warto było instalować kodi na androidzie (dekoder sprzętowy był
@floatingpoint: na androidzie udało mi się "odpalić"(i to na tyle), pomiędzy zwiechami systemu, wsparcie leży po całości, od premiery wersji pc nic oficjalnie nowego nie wypuścili, testowałem ostatnio dietpi i jako tako działał, ale do funkcjonalności raspberry to mu bardzo daleko
OrangePi PC ma problem z odtwarzaniem filmów z dysku, gubi klatki ALE Genesis i Mr. Know działa świetnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Okter: poddałem się bo nie można androida zainstalować na sd z poziomu Linuxa, a bez wsparcia dekodera sprzętowego w osmc to nie ma sensu bo nie wyrobi. Jak dla mnie to rpi2, bo szkoda rzeźbić i później narzekać że tnie