Wpis z mikrobloga

HAHHAHA O JAK GNIJE, NIE WIERZE!!
Na Przekręt Nigeryjski Pan Jerzy i jego żona zostali przekręceni na 400tys zł za dokumenty i certyfikaty autentycznosci uzyskania OGROMNEGO spadku po wujku z Portugalii.
MISTER JERZY - POJAWIŁ SIĘ SPADEK NA 11MLN PAPIERU USD, OTO CERTYFIKATY AUTENTYCZNOŚCI.
POZDRAWIAM
MECENAS RODRIGUEZ.
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1493137


#bekazpodludzi #wydarzenia #polakicebulaki #patologiazewsi #rakcontent
źródło: comment_FFx6M1r5aMfD670pgJtfJULnznonLuSU.jpg
  • 13
@05litra: To jest nieszczęście ale na własne życzenie, wystarczyło trochę poszperać w necie i może by ich oświeciło że to zwykły wałek. Ale zamiast tego lepiej lecieć do banku i brać kredyt prawdopodobnie pod hipoteke, bo 400kzł banki nie rozdają ot tak.
@05litra: Ok ale mają siedmioro dzieci, nie wiem w jakim wieku bo nie mogę odpalić filmu, ale pewnie jakieś starsze się znajdzie. Chyba że zataili całą sprawe żeby np. dzieciaki nie rozpowiedziały w szkole to już inna kwestia.
@Moted: mój kolega, który właśnie kończy inzyniera na pw, tez dal sie nabrac na 2k pln, mimo, że chlopak jest inteligentny. Niektórzy ludzie rodzą się ze skillem oszukiwania, potrafią manipulować wystawiając jakąś przynęte. Tak naprawde myślę, że każdego można oszukać, wystarczy znaleźć jego słabszą stronę i coraz bardziej go zachęcać kusić, aż zacznie robić to co ty mu każesz zupełniie nieświadomie. Poznałem w swoim życiu człowieka, który potrafi oszukiwać i wiem,
@05litra: odpowiedź jest prosta - chciwość. Mieli dobrze prosperującą firmę a jeszcze było im mało. Podobny mechanizm zadziałał z Amber Gold - ludzie myśleli, że zarobią duże pieniądze w krótkim czasie. Jak się to skończyło dobrze wiesz.