Wpis z mikrobloga

Prośba o wykopywanie!
Szukam pary, która ukradła mój plecak z laptopem - może ktoś rozpozna ich na zdjęciach.
http://www.wykop.pl/link/3004455/uwaga-zlodzieje-czyli-prosba-o-pomoc/

Zdarzenie miało miejsce w Caffe Przejście w Warszawie przy pl. na Rozdrożu.

#warszawa #pomoc #zlodzieje #wykopefekt #wykopeffect #pomocy #praga #pragapoludnie #ursynow #bemowo #zoliborz
RudeWredneWwa - Prośba o wykopywanie! 
Szukam pary, która ukradła mój plecak z lapto...

źródło: comment_mghuzTeF9pveb0icUl2jfvdxFQsJGhuF.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@RudeWredneWwa: zawsze będzie mnie zastanawiać, jak ludziom udaje się zgubić bądź zostać okradzionym. Nieraz widziałem jak giną sprzęty fotograficzne, kamery, cuda na kiju, laptopy - jak? Nie wiem jak to się robi. Chcę poznać te magiczną tajemnicę.
  • Odpowiedz
  • 3
@alczas1: pewnych rzeczy się ie da. Ja zostałem okradziony z dwoch motocykli które były szczelnie zamknięte w garażu. 20 tys strat bo nie spałem w nim i nie pilnowałem?
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Plecak stał obok mnie, lekko wciśnięty pod ławkę. W pewnym momencie jego (prawdopodobnie) dziewczyna lekko go zasłoniła, podała swój płaszcz. Wtedy koleś przeciągnął plecak pod ławką, nakrył płaszczem i szybko wyszedł razem z dziewczyną.
  • Odpowiedz
@RudeWredneWwa: Oprócz lombardów posprawdzaj również na allegro i innych serwisach tego typu. Lombardy mają tam często konta na których wystawiają swój asortyment na sprzedaż. Jeśli znajdziesz w którymś lombardzie swojego lapsa pod żadnym pozorem nie próbuj tłumaczyć i odbierać go sama. Dzwoń na Policję i powiedz jak sprawa wygląda. Pracownik lombardu z pewnością odmówi wydania laptopa bez Policji, a do czasu jej przyjazdu zapewne zostanie sprzedany, lub nie będzie go w
  • Odpowiedz