Wpis z mikrobloga

#biunakupuje #itemyzchin
Sukienka z tiulowym dołem
Zamówiona: 18.01
Odebrana: 10.02
Przesyłka rejestrowana
Cena: 11.90$
Link dla tych, którzy brzydzą się reflinkami

Wymiary z aukcji / wymiary realne
Długość: 113 cm / 113 cm
Biust: 80-96 cm / 80-96 cm

Dawno nie spotkałam się z taką idealnością wymiarów z aukcji.:D

Sukienka jest dwuczęściowa. Tzn. w sumie nawet nie sama sukienka, ale to dostajemy jest dwuczęściowe. :D Można ją nosić z narzutką (która jest cieniutka i ma 45 cm długości) albo i bez.
Góra jest elastyczna, sztuczna, ale wydaje się być ok na upały (matko, kiedy one będą?).
Myślę, że sukienka będzie dobra dla osób do rozmiaru M biorąc pod uwagę jej rozciągliwość, powyżej może być różnie i nie biorę za to odpowiedzialności.
Trochę się obawiałam zamawiając ją, feedback jest średni, część zdjęć pokazuje bardziej szmatki niż coś co warto założyć.
Ale się pozytywnie rozczarowałam. Chwalić boga, nie ma żadnych prujących się miejsc, jedyne czego się czepiam to szwów, które są z przodu (zdjęcie w komentarzach).
Tutaj też dobrze widać „halkę”, która jest pod spodem, nie widać majtek. :D Góra też nie jest przeźroczysta. :)
Jedynie narzutka jest z bardzo delikatnego materiału, wręcz taka firanka. Na tyle, żeby zasłonić ramiona. ;)
Jak dla mnie pełna zgodność produktu z opisem i już nie mogę się doczekać po 1 ciepłych dni, po drugie jakiejś okazji, żeby ją założyć. :D

biuna - #biunakupuje #itemyzchin
Sukienka z tiulowym dołem
Zamówiona: 18.01
Odebra...

źródło: comment_yznlnVXGKt9Je3vGTfQx1pIGWMVYdRNV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz