Wpis z mikrobloga

@korynt: odpiszę po czasie, co mi tam. W rebelu było za 135 plus koszt wysyłki, ale już nie ma (i pewnie nie będzie). W amazonie jest za 160 bez kosztu wysyłki. Nie wiem za ile wysyłał rebel, ale to nadal podobne pieniądze. Pytanie brzmi - jeśli byłeś w stanie zapłacić 135 (plus wysyłka) zeta, ale taka opcja już nie istnieje (bo rebel sprzedał cały zapas) to czy jesteś w stanie zapłacić
@A_F_S: No mi tam akurat specjalnie nie zależy, bo kumpel ma swój egzemplarz, ja po prostu chciałem mieć też jeden dla siebie ;) A i 135z, które brał za grę rebel nie było najtańszą opcją (+7z za przesyłkę), bo nawet empik miał taniej.. No nic, poczekam aż portal zewrze poślady i zrobi dodruk :P

Dlaczego uważasz, że tej gry w rebelu już nie będzie?
@vipperek: no to gratuluję. Skoro piszą, to pewnie przynajmniej planują dodruk. Ja na reedycję Robo Rally czekałam lata, ale się w końcu doczekałam. Neuroshima Hex to nie moje klimaty, za wydawnictwem Portal nie przepadam z przyczyn osobistych, ale gratulacje dla Michała Oracza, że jego gra cieszy się takim powodzeniem, że wychodzą reedycje i nadal wyczerpują pierwotny nakład. Przekazuję planszówkowym skrytożercom stanowcze "tak".