Wpis z mikrobloga

Moja żona ma jutro urodziny. Jak co roku jesteśmy w tym czasie na nartach (tym razem Zermatt). Zastanawiam się czy poprosić obsługę hotelową o zorganizowanie czegoś urodzinowego dla niej np. po kolacji torcik ze świecami, kwiaty na stole, etc. I rezygnuję z tego pomysłu bo wiem, że po takim precedensie juz zawsze musiałbym trzymać ten standard. Znowu rezygnuję. Bo raz juz zrobiłem precedens. Mianowicie wiem, że MUSZĘ jutro odlotowe #seksy, bo x lat temu właśnie w urodziny były mocne seksy, wiec stało się to tradycją. Muszę to wykonać. Tak mirki: 10 lat razem to min. jakieś 1300 stosunków (sto rocznie + duzo cześciej przez dwa pierwsze lata) z tą samą osobą a ja muszę jutro znowu wykrzesać z siebie #enrique, księcia orientu, rycerza i trochę ##!$%@?. Gdy masz 20 lat gonisz za tym, potem to goni ciebie. Myśliwy staje się zwierzyną. Ten 1301 raz ma być wyjątkowy. Dalibyście radę? #oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wybitny_analityk: zawsze gniję ze #!$%@?, które muszą szukać ukojenia Weltschmerzu w piździe zwierzęcia o mniejszej pojemności czaszki niż oni sami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

takie osobniki nie zasługują na miano "człowieka rozumnego".

a już się rozmnożyłeś, dzieciorobie?
i
  • Odpowiedz