Wpis z mikrobloga

Kochane mirki,

dzis ide odebrac Snoop Dogg G Pen - taki zestawik jak na zalaczonym obrazku.

Co powinienem wiedziec przed pierwszym uzyciem, tak na szybko?

- Ziele powinno byc mocno zmielone, czy moga byc wieksze grudy?
- Baterie trzeba naladowac przed pierwszym uzyciem, to w sumie pewne, ale zapytam - bo w razie innej odpowiedzi jestem gotowy do dzialania jak tylko odbiore paczuche :)
- Jak czesto musicie zmieniac grzalke?
- Czy taki tani vaporizer da rade, czy zle zrobilem nie inwestujac w cos nieco drozszego?

#wykopjointclub #vaporizer #snoopdogg #snoopdogggpen
palladni - Kochane mirki,

dzis ide odebrac Snoop Dogg G Pen - taki zestawik jak na...

źródło: comment_hNOMe19eFDxE8n3q84KioWUl8SrPCg6A.jpg

Pobierz
  • 24
@Cozzie: Co masz na mysli przez 'nie dzialanie', w sensie bedzie dym ale nie bedzie trzepac, czy moze bedzie przepalac ziele zamiast no... vapowac?

Tego G Pena zamowilem w sumie dla jaj, chcialm zobaczyc jak cos takiego dziala bez zbytniego wkrecania sie w high-endowe produkty - mysle, ze do jutra bede wiedzial wiecej to dam znac ;)
@palladni: jeżeli kupiłeś fake to zioło będzie się spalać jak węgiel - więcej dobra ucieknie niż byś palił po prostu z lufki/blanta.

sam mam fake pena do palenia - podobny do twojego i jaranie z tego to koszmar. 150 zł poszło się #!$%@?ć...

polecam PAX
@Cozzie: kiedyś sobie napewno kupię :)
@NaxZST: Czyli jak po 1-2 buchach otworze i zobacze, ze sie przypala, to odstawic na polke i napawac sie prawie-oryginalnym, ale calkiem ladnym opakowaniem i zainwestowac w cos klase wyzszego?

Czy ziele nie bedzie 'doslownie' przypalone, ale po czyms mozna to poznac?
@palladni: bedzisz miał w pół wyjarane zioło reszta się nie spali. z tego co się spali będziesz miał lekki dymek pozbawiony normalnej ilości THC. jednym słowem - szkoda zioła. te zabawki taniej - lepiej nie kupować lepiej zainwestować w coś co będzie działać dobrze długo i wydanie. za tą kasę lepiej kupić sobie 5g jarania i cieszyć się z tego że nie przewaliles kasy na coś co nie działa.
@palladni: Chodzi o zasadę działania ogólną :)

Vaporyzer żeby zadziałał, musi nagrzać w komorze do temperatury w której zaczyna parować THC. W tych wszystkich tańszych vaporyzerach o konstrukcji zbliżonej do e-papierosa nie osiąga się wymaganej temperatury. Coś tam zapachnie, przypali się na węgiel - i nic z tego nie będzie.

PAX musi się "naładować" około 5 minut przed użyciem a po użyciu dosłownie parzy - taką temperaturę tam generuje.
@NaxZST: juz czeka w paczkomacie, wiec nie mam co anulowac - a odsylac nie bede, najwyzej wtopie i bedzie lekcja :)

@Cozzie: moglem najpierw tu podpytac, a dopiero potem zamawiac - niestety czasem podejmuje szybkie decyzje, a dopiero potem research :)

Dzieki za info, tak jak mowilem - jak sie uda przetestowac to dam znaka jak taki fake wyglada i dziala z perspektywy laika :)
@SebusPL: @NaxZST: @Cozzie:
Wiecie co jest najgorsze? Nie mam punktu odniesienia.

Ogolnie tak - nie wydaje mi sie, zeby zweglalo jazz - po szybkim googlowaniu stwierdzam, ze jest chyba to co 'w innych'.
Dodatkowo: tylko raz nabilem i wzialem to na 3 buszki, ale wczesniej palilem jointa - wiec ciezko tez powiedziec czy trzepie jak powinno :d

Postaram sie o lepsza recenzje za jakis czas, napewno dam znac -