Wpis z mikrobloga

Gdzie my k---a żyjemy.

W normalnym, cywilizowanym kraju, po takiej wypowiedzi jak ta pana Kukiza, lider 3 siły politycznej w kraju przepraszałby na kolanach w każdej telewizji i miał kilka procesów na głowie.

A u nas? Poklask i radość gawiedzi, bo d---------y "tłustej świni" w ramach obrony polski przed widmem nieuchronnej zagłady pod napływem uchodźców. Setki lajków i udostępnień, bo lider polskiej inteligencji, Mariusz Pudzianowski, wymachuje kijem baseballowym na fotkach na fejsbuniu.

Tak oto rozwiązujemy poważne problemy społeczne w Polszy. Na fejsie, spotkał się jeden inteligent z drugim i dyskutują, miziają się po swoich wirtualnych kutaskach. Ważne żeby lajki, atencja się zgadzała, a ciemny lud i elektorat Seby i Karyny podąży.

A prawdziwych rozwiązań brak. Oh well.

#4konserwy #nocnazmiana #polityka #neuropa #bekazprawakow #gorzkiezale
shock - Gdzie my k---a żyjemy.

W normalnym, cywilizowanym kraju, po takiej wypowie...

źródło: comment_CdO7tKI9WyKOooKiKRZVyihGcMUAZNdH.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HetmanPolnyKoronny: Akurat nie mam skłonności do gloryfikacji Ameryki, szczególnie tamtejsi konserwatyści to niezły cyrk. Natomiast bardziej zabawny, niż prostacki. Trump tutaj prezentuje Kukizowe standardy, też taki cham i prostak pod przykrywką "zrywania z polityczną poprawnością".
  • Odpowiedz
@PanRatel: Wolność słowa mówisz? A co z np. obrazą urzędu prezydenta? Jest wolność wyrażania różnych poglądów, na chamstwo nie ma i nie powinno być pozowolenia. Pan Pudzianowski mógł się czuć urażony zachowaniem kobity z HejtStop, ale nie usprawiedliwia to wstawiania jej na tle "Judo polonia".

@darkelf: Bronek i Kopacz to już przeszłość, nie wiem co Ci zawadzają. Ja czekam na wielki powrót JE Donalda Tuska, najwybitniejszego polskiego polityka
  • Odpowiedz
@shock: No widzisz Twoja racja a wedle mnie to Pan Pudzianowski może nazwać Panienkę od HejtStop nawet ni wiem... no wszystkim xD Tak samo ktoś mnie a ja kogoś
  • Odpowiedz
Akurat nie mam skłonności do gloryfikacji Ameryki, szczególnie tamtejsi konserwatyści to niezły cyrk. Natomiast bardziej zabawny, niż prostacki. Trump tutaj prezentuje Kukizowe standardy, też taki cham i prostak pod przykrywką "zrywania z polityczną poprawnością".


@shock: ogólnie nie pochwalam Kukiza, takie wypowiedzi po prostu nie przestoją człowiekowi kulturalnemu, a co dopiero politykowi kreującemu się na zmianę na lepsze w polityce, ale uważam, że nie tylko u nas można znaleźć takie wypowiedzi
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Ok, zgoda, wiadomo, że zbyt generalizuje i za granicą się też takie rzeczy zdarzają. Aczkolwiek wydaje się to mniej odczuwalne - inna kwestia, że mnie tam nie ma i nie obserwuję na codzień.
  • Odpowiedz
@shock: myślę, że gdyby była podobna sytuacja w Portugalii, to nawet bym o niej nie wiedział. Trochę taka sytuacja jak z katastrofami samolotów - ludziom się wydaję, że niebezpieczne, bo o katastrofie na drugim końcu świata usłyszą, a o tym ile ludzi zginęło w tym czasie w wypadkach samochodowych już nie.
  • Odpowiedz