Wpis z mikrobloga

Sporo z was prosi o dema... Niestety dema z poprzednich meczy są dostępne ale dostają wylewu (tzn gra wyrzuca cię do pulpitu lub do menu gry), jest to znany problem pośród społeczności Allied Modders i próbowałem to naprawić pluginem do auto recordu jak i też dema były nagrywane ręcznie za pomocą rconu. Niestety dzieje się to samo demo #!$%@? się po jakimś czasie. Od dzisiaj wymagamy nagrywania demo z punktu widzenia każdego gracza aby rozwiązać jakiekolwiek potencjalnie problemy. Aby nagrać demo wystarczy wpisać "record " w konsoli. Trzymajcie te dema na dyskach i jeżeli będą potrzebne to was powiadomimy (24h na udostepnienie<
  • 35
@TakTen: Poki co nie bylo przypadkow zeby jakis team wysunal oficjalne oskarzenie wobec przecinego teamu, wiec problemu nie ma. A od teraz dema kazdy gracz bedzie nagrywal. G&W po co Ci dema? Czysci gracze.
@TakTen: No mam Cie na czarnej, wiec wykop sie psuje. Odswiez i powinien sie pojawic jakis. W kazdym razie nie napisalem ze w turnieju nie ma cziterow, napisalem ze w pierwszych meczach nie ma powodow by sadzic ze gdziekolwiek byl cziter, ani zadna druzyna nie zglosila, ze uwaza przeciwnikow za czitow. Obserwowalismy 1 gracza przez wieksza czesc meczu bo byly podejrzenia, ale nie bylo podstaw by stwierdzic ze hax.
@TakTen: Rywale moga oskarzac na podstawie gry. A ty jak oskarzasz ludzi podczas MM? Nie podoba Ci sie ich gra. My poki co regowalismy "live" ktorys gracz nam sie nie podobal, wiec admin ktory byl na serwerze na spekcie przelaczal sie na niego i obserwowal gre. Tyle moglismy zrobic, a teraz juz bedzie wszystko poprawnie :)
@pitu120: Rozumiem, że we trójkę chcecie mi wmówić, że ja nie chce dema. Poza tym, chce zobaczyć gdzie popełnialiśmy błąd. To Wy zaczęliście parafrazować o tym, że chce przyłapać czitera. To będą te dema czy ich nie będzie XD?