Wpis z mikrobloga

wiecie może czy kierowca ubera zawsze moze wystawić fakturę i jeśli tak to ile czasu trzeba czekać? czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia w tym zakresie jako pasażer ? ostatnio od każdego kierowcy słyszę że niby mają działalność i mogą wystawiać faktury ale nigdzie w necie nie widziałem opisu jak ten proces faktycznie wygląda dla pasażera.

#uber #kiciochpyta
  • 8
@BOYAR dopiero po 19.02 każdy kierowca ubera bedzie miał możliwość wystawienia faktury za przejazd gdyż po tym dniu wszystkie konta kierowców bez uzupełnionych danych o działalności gospodarczej zostaną zablokowane. Teraz może jeszcze Ci się trafić ktoś kto nie ma takiej możliwości bo po prostu nie ma działalności. Z tego co wiem fakturę automatycznie będzie Ci wystawiał uber po przejeździe jeżeli będzie taka potrzeba.
@BOYAR jest jeszcze taka możliwość, że przed przejazdem zaznaczasz w aplikacji, że jest to przejazd służbowy i wtedy uber automatycznie wie, że potrzebna będzie faktura - wydaje mi się, że wysyłali maile z takim info, zaraz sprawdzę i postaram się wrzucić screena.
@majFriend: chyba jednak nie do końca. Miałem przejazd 20.02 i nie dostałem żadnej faktury. kierowca którego pytałem o to w trakcie kursu nic nie słyszał o żadnych fakturach itp. mimo że miał działalność.