Wpis z mikrobloga

@norbw74: cześć! Szkoda że od razu nie zawołałeś, przez to przeoczyliśmy :)

Nasza płyta indukcyjna ma większą moc na poszczególnych polach + nie mogę znaleźć informacji czy ich płytę da się podpiąć pod 230. Poza tym faktycznie - dość podobne rozwiązania. Ze względu na powszechność ogólnie płyt nie da się tego w żaden sposób patentować (to tak jakby próbować zgłosić kuchenkę gazową, która ma pokrętła i duży palnik na środku).
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Dziękuję za odpowiedź.
Obie płyty mają identyczną moc i wymiary, stąd obawy że to ten sam produkt. Płyty Amica nie cieszą się dobrą opinia, więc mam wątpliwości do waszego wyrobu.
Każda płyta indukcyjna jest na 230v, dziwne że o Tym nie wiedziałeś.

Możesz mi podać najmniejszą średnice naczynia, którego mogę używać. Ile czasu można używać boostera i na ilu polach jednocześnie. Według testu, który linkowałeś zagotowanie litra wody trwa
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: dzięki, przyda się :) Moglibyście upublicznić całą instrukcję do poczytania, chyba nic ściśle tajnego tam nie ma? :)

Jeszcze jedno pytanie, które padło już wcześniej, zostało bez odpowiedzi, a jest bardzo ważne. Według jednego z testów płyty, który dostępny jest w internecie, wynika że czas zagotowania 1L wody to około 5 min. W porównaniu do innych płyt indukcyjnych jest to bardzo dużo (rzędu kilkukrotnie więcej, niektóre płyty zagotowują taką
  • Odpowiedz
@Yuppy: to nieprawda - czas zagotowania wody u nas jest taki sam jak u innych producentów, a z boosterem nawet krótszy. Skąd ta informacja o 5 minutach?
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: czy możecie udostępnić jakieś wyniki wewnętrznych testów przedstawiających czas gotowania zadanej ilości wody? Test AGDLab to obecnie chyba jedyny, który podaje te czasy i to w niezbyt optymistycznym wariancie. W tej chwili to jest ostatnia rzecz, która jeszcze mnie hamuje przed zakupem Waszej płyty, więc prosiłbym o jakieś wyjaśnienie, jak to rzeczywiście jest.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Nie ma problemu, nie spieszy się. Czekałem już chyba ponad pół roku na dostępność okapu i w końcu się pojawił, ale i tak będę kupować jakoś w przyszłym miesiącu, pewnie razem z płytą :)
  • Odpowiedz