Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele http://www.wykop.pl/wpis/8886136/czy-test-ciazowy-moze-wyjsc-pozytywny-w-przypadku-/
To już ponad rok, wkrótce będzie 2 lata... jak ten czas zapieprza.

Pomyśleć, że podejmowałem wtedy jedną chyba z najważniejszych decyzji w życiu - właściwie wspólnie z dziewczyną teraz żoną - o krok mnie dzieliło to, żeby nie byc ojcem i nie mieć teraz syna.

Jak się teraz nad tym zastanawiam to jest to przerażające, jak dwoje smarkaczy - 21 lat miałem - może zdecydować o życiu istoty ludzkiej... Dobrze, że podjęliśmy słuszną decyzję i zachowaliśmy się odpowiedzialnie.

P.S.: Teraz jak czytam tamten wpis to serce mi wali i się pocę.

#oswiadczenie
  • 9
@siemankooo: Ufff, najpierw przeczytałem zalinkowany wpis i komentarze... empatia podniosła mi ciśnienie. Cieszę się, że skończyło się u Ciebie tak jak się skończyło - dziecko jest i się nim cieszysz. Poza tym, mam wrażenie, że starsze pokolenia w większości robiły sobie pierwsze dziecko tak do końca tego nie planując (nie teraz), zupełnie jak Ty. :)

Gratulację i powodzenia. Z ciekawości, jak tam plany z dalszą edukacją, jakieś studia zaoczne w dalszym
@Colos: Był plany studiowania informatyki - mam pracę w zawodzie po technikum informatycznym - ale w sumie nie trzeba było studiować bo praca całkiem dobra i przyjemna, więc zmieniłem plany na studiowanie historii, ale znowu na planach się skończyło.
Za dużo czasu pochłania i praca i rodzina i własne przyjemności jak komuter i książki. Może jeszcze kiedyś się wybiorę na studia.