Wpis z mikrobloga

Cumple, potrzebuję jakiejś prostej diety - nie mam czasu na gotowanie, nie lubię tego robić...


195 cm / 90kg ale niestety mięśni mało - mimo że jestem szczupły

Obstawiam że te 3-3,5 kcal powinienem dziennie przyjmować.

Macie coś prostego i szybkiego w przygotowaniu? Nie musi być zróżnicowane szczerze mówiąc.

#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p1p2p3: @pr0mateusz: @Gavroche: dzięki cumple za odpowiedzi, oczywiście chciałbym nabrać masy mięśniowej, szczególnie w rękach, jako że wydają się strasznie nieproporcjonalne - tłuszczem się za bardzo nie przejmuję, bo nadal wyglądam na szczupłego, mimo że bez ubrania wyglądam już gorzej :D
  • Odpowiedz
@wuut: > 1 śniadanie - płatki owsiane + mleko (+ew. białko)
2 śniadanie - chleb żytni + polędwica + ser żółty - 7 kanapek
obiad - kurczak, ryż + pomidory ogórki
podwieczorek - tuńczyk ryż, trochę kukurydzy i pomidor
kolacja - twaróg chudy + mleko
  • Odpowiedz
@pr0mateusz: dzięki wielkie cumplu, co do siłowni to od dwóch miesięcy staram się regularnie chodzić, ale dopiero teraz pomyślałem o jakiejś konkretnej diecie. :D

jeszcze tylko takie pytanie, skąd mam wiedzieć / jak obliczyć w jakich ilościach powinienem spożywać te posiłki? jest gdzieś kalkulator który by mi pomógł? dzięki wielkie za pomoc :)
  • Odpowiedz
@wuut: Ściągnij sobie apke na androida FatSecret i tam wyliczysz kalorie. Ciężko powiedzieć ile potrzebujesz (stawiam, że tak jak napisałeś wyżej 3-3,5 tys kcal). A jak chcesz troche masy jeszcze to może i nawet 3800 :D Sam sobie dopasujesz po paru dniach!
  • Odpowiedz