Wpis z mikrobloga

@maciek_gi: maciula było? Czy Ty to przeczytaleś? Ludzie, błagam Wykop staje się miejscem walki o puszki po piwie,. Lifelike mnie totalnie rozczarował. Sorry Lifelike, przestałem rozumieć o co Ci chodzi w zamieszczaniu znalezisk. A może czujne oko Elfik zauważy nieregulaminowość zakopów . Nie widzę jej rewolucyjnej czujności - a kiedyś była kimś innym.

Da swidanja...
@kubatre1: Ale zaraz zaraz. Teraz ja czegoś nie rozumiem. Dodałeś znalezisko, którego główną treścią jest film. Ten film 2 tyg temu był w innym znalezisku. W czym problem? Czy uważasz że to nie jest duplikat?! Na plus jest tylko dokładniejszy opis, ale skoro już go masz to można go było wrzucić do poprzedniego znaleziska.
@maciek_gi: mogę wrzucić temat historia, JKM, cycki, dupa, filozofia? Nie mogę - bo było. Maciula - zmiłuj się nad swoim intelektem, który nie musi reagować doraźnie a powinien sensownie i merytorycznie. Prawdaż? :))) Nie mów, że nie dostrzegasz różnic jakościowych.
@maciek_gi: maciek, a jeszcze jedno - tamto znalezisko naprawdę było kompletnie inne. Chyba widzisz różnicę między tekstem : "wulkan #!$%@?ął" a a tekstem opisującym, który to wulkan, dlaczego "#!$%@?ął" i jakie były tego skutki. To tak jak opisywanie tragedii Pompei: parę lat temu, nie wiem dokładnie kiedy, #!$%@?ął taki wulkan gdzieś na południu Włoch. I teraz wydziubali tam trupa i zdechłego psa. Po szczegóły proszę się zwracać do najbliższej komendy MO.
@kubatre1: Oryginalne znalezisko spadło mając 13 wykopów i 1 zakop. Zatem jeżeli dodałbyś tam swój komentarz to niewykluczone że by odżyło i to by było sensowne i merytoryczne. Ale rozumiem że przeoczyłeś je. Nie weszło -> znaczy że nie podoba się -> nawet jak ponownie wrzucisz to i tak spadnie.