Wpis z mikrobloga

#!$%@? CZY JEDYNĄ OPCJA BY ODPALIC UTORRENTA NA WIN 10 JEST SIEDZENIE NA KONCIE SUPERADMINISTRATORA? #!$%@?!
dodam że uac i "smartscreen" wyłączone.

Po:
-niemożliwości instalacji win 7 i 8.1 po win10 (nawet na innej sformatowanej świerzo partycji!!!!), bez formatu partycji z win 10
-niedziałającym .net fx 2.0 i 3.5
-wywalaniu sterowników na laptopie do tego stanu że grafika nvidii nie działala juz na żaden sposób
chyba czas pożegnać się z tym systemem - to kompletny szajs.

Widziałem upadek tego systemu przez kolejne wersje (dołączyłem do jinsajdera) i powiadam wam: uciekajcie z tego gówna póki czas. A jak gry będą na dx 12 to kupię konsolę i #!$%@?.

To co polecacie win 7 czy win 8.1? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #pcmastreshit #windows #windows10 #gownoburza #komputery #pcpeasants
Tank1991 - #!$%@? CZY JEDYNĄ OPCJA BY ODPALIC UTORRENTA NA WIN 10 JEST SIEDZENIE NA K...

źródło: comment_lqd6IFvq4TZiAG13N6Jf64YNPr79DQmT.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
XDDDD

Jest np. Transmission, i pierdyliard innych klientów


@michalion: Typowy, #!$%@? mac, linuksiarz. Pytanie jest o uTorrenta, a nie o tysiace, miliardy zamiennikow
  • Odpowiedz
@M4ks: Linuksiarze siedzą na tagach windowsowych i wciskają na siłe swoje systemy XD
@Tank1991: Mi na początku nie chciał zainstalować firewalla od comodo. A ostatnio zauważyłem, że po pobraniu jakiejś aplikacji, instalatora, explorer.exe próbuje łączyć się z serwerem ms, także nic dziwnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mydailymemes: mi też na 2-óch dziesiątkach działa, to jest obraz świerzo od m$ i #!$%@? da się zrobić
@Mazuro26: co z tego że zainstaluję inny klient jak za chwilę na ten sam problem trafię z inną apką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PlacekBananowy: hmmm pokombinuje z blokadą serwerów od m$ i dam znać czy to coś dało
  • Odpowiedz
@Tank1991:
sterowniki nv:
Jeżeli masz stacjonarkę to instalacja jest (powinna być) prosta. Sam tego nie robiłem nigdy więc nie mogę się akurat na ten temat wypowiadać :|
W przypadku lapka, tak jak ja mam, zainstalowałem bumblebee dla optimusa, i to działa naprawdę dobrze. Niewiele konfiguracji, instalacja kilku pakietów. Trochę zabawy z konsolą, lecz nie każdy to lubi.

gry:
Jeżeli jakaś gra jest na steamie i linuchu jest spoko. Jeżeli nie, to
  • Odpowiedz
@michalion: xD na debianie po automatycznej aktualizacji zniknęło mi gui networków wifi :) nie mogłem się podłączyć do żadnej nowej sieci (a z konsoli nic nie udało się wskórać) (a usuneło razem z pulpitem :D!)
  • Odpowiedz