Wpis z mikrobloga

Chce sprowadzic skuter z niemiec, jakie znacie stronki gdzie sa tego typu ogłoszenia? Sprawdzam na mobile.de ale tam najtanszy skuter jest w lidze najdrozszych porownujac ze stronkami z polski. Skoro wszyscy sprowadzaja tanio z niemiec no to gdzies te ogloszenia chyba musza byc niemieckie?

#motoryzacja #motocykle #skutery
  • 10
  • Odpowiedz
@jan7796: kiedyś przeszukałem cały niemiecki Internet i zawsze było droższe niż w Polsce. Znajdowałem pojedyncze sztuki, po które warto byłoby się wybrać ale tylko dlatego, że był uszkodzony i po dodaniu szacunkowych kosztów naprawy wychodziło się jako-tako na swoje.
Uważam, że sprowadzają to laweciarze, którzy biorą 10-20 sztuk na dłużyce i dostają cenę taką, że ty o niej możesz tylko pomarzyć.
  • Odpowiedz
Szukam również z uszkodzonymi ale to niewiele zmienia. Ceny są z kosmosu, chyba jest w tym jakaś prawda, że na pojedyncze sztuki to się nie opłaci.
malaguti nie, dziękuję
  • Odpowiedz
@jan7796: Chcez handlowac? Nie oplaca sie prz tym kursie padlina handlowac.

Musialbys sie pofatygowac do Francji i wziac busa maxa skuterow pouszkadzanych za 10k euro +

Jak cos to mam namiar we Francji,
  • Odpowiedz
@bigger: rozumiem że tak sprawa wygląda. sobie chce jednego kupic nic poza tym. będę się rozglądał w takim razie tu na polskim rynku mając na uwadze 'uszkodzenia'
  • Odpowiedz