Wpis z mikrobloga

Sam obaliłem komunizm , no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komunisci ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci , z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia .

Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki .Czy w tych warunkach można było dużo więcej , raczej nie .Dzięki Bogu .za to , nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie .
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa idź juz. Najpierw oświadczasz, że sam obaliłeś komunizm, a chwilę później, że dzięki "robotniczej braci solidarnej"... to sam, czy żeś czyimś rękoma owy komunizm obalił? Jak sam, to chwała, ale historię znamy...
  • Odpowiedz
Jakim cudem Kiszczak albo Jaruzelski nie wysłali przeciwko wam czołgów albo wojska tak jak zrobili to w kopalniach i paru innych zakładach? Serio, sami w paruset obaliliście cały system? Ot tak nagle komuniści się was wystraszyli...?

Dlaczego nie rozliczyłeś Jaruzelskiego i Kiszczaka kiedy byłeś u władzy


@xSQr: @xSQr:
Sam sobie odpowiedziałeś, a odpowiedzi nie widzisz.
Przewrót był w miarę pokojowy, bo oddali władzę w
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Nobla Pan dostał, filmy o Panu kręcili, pomniki za życia stawiali, ordery do klapy przypinali, niejednokrotnie spamuje Pan zdjęciami z wielkich spotkań, wywiadów, ceremonii, na których Pana gloryfikują. To już bardziej dziękować się nie da. Nie jeden prawdziwy bohater nie mógł liczyć na takie honory. Proszę nie robić z siebie ofiary i samozwańca.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ile jeszcze razy pan to napiszesz? Gdyby rzeczywiście tak było, to nikt by tego nie kwestionował.
Poza tym uciekasz pan od rzetelnej debaty. Jak żeś sobie to człowieku wyobrażał? Że przyjdziesz, powiesz "ja żem nie był Bolo" i wyjdziesz? No trzymejcie mnie..
Jeszcze jedno. Przestań pan stawiać w końcu te znaki interpunkcyjne stawiać po spacji, bo aż k-----a człowieka bierze.
  • Odpowiedz