Wpis z mikrobloga

@Ranven: ale przeszedłeś ta grę, albo chociaż widziałeś całą? Bo nie wiem jak się ustosunkować do tej wypowiedzi. Sama ilość opcji dialogowych w, tej grze jest imponująca. Ogólnie zgadzam się, jest nieco przehypowana - ale to nadal jedna z lepszych gier tamtego roku.

Gra pokazuje infnantylnosc, pokazuje, jakby przekrój społeczeństwa, każda postać jest nieco inna i każda ma inne cele i wartości moralne. Jest pewnym odbiciem tego na kogo w naszym
@Ranven: No muszę przyznać, że pomimo należę tutaj do grupy, która Undertale sobie chwali to niestety jesteśmy na przegranej pozycji bo w tym wątku jest wraz z nami @AKAPony a dyskusje z nim są raczej źródłem beki, a nie merytorycznych argumentów. xD

Tak czy siak - to jest gra, która bierze dość znane, oldskulowe mechaniki i motywy, a natępnie je przekręca, wywraca, odbija w krzywym zwierciadle i podaje graczowi ze słowami:
@sorek: Może inaczej - zacząłem trochę prowokacyjnie, bo to wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie nie wyciągam jeszcze jakichś wniosków, co zauważam, że choć produkcja ma swoje plusy i przykuwa uwagę, to duża część opinii wynika raczej z hype'u, aniżeli rzeczywistej jakości.
@Karwelas: Nie, ale powiedzmy, że jestem troszkę związany z różnymi rzeczami :)
@Ranven: ta gra jest w Top10 gier z tego roku u niemal wszystkich youtuberów którzy robili topki, i to najczęściej drugie lub pierwsze miejsce. Naprawdę myślisz, że to wynika z hype'u? Ocena na metacriticu też?

Jesteś za wcześnie w grze żeby ją sensownie ocenić, jak przejdziesz to będziesz wiedział o co chodzi.
@rotflolmaomgeez: A dlaczego miałyby nie? To nie jest pierwszy raz, kiedy coś takiego się dzieje. A mechanizm jest działania jest dość prosty - nie idziesz pod prąd. Nie wiem, skąd u ludzi coraz większe odczucie, że jutuber to jakiś autorytet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dział marketingu firmy, w której pracuje, robi dokładnie to samo i zwie się to marketing szeptany. Biznes jak każdy inny. Zapraszasz jutubera popularnego