Wpis z mikrobloga

@czlowiekBEZnicka: tak jak mówi Echelon, Greg robi kozackie latarki, żadne petzle, żadne inne drogie wynalazki, tylko Greg. ja mam od niego właśnie EDC X1 na rower ze szkłem orange wide.. 800lumenów teoretycznie.. a praktycznie - wierze temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) używam jako czołówki z paskiem dostępnym u niego na allegro jak i na rower. do tego 3 baterie 18650 i jazda wszędzie w nocy. Góry, lasy
@echelon_:
@ShpxLbh:

Dzieki cumple. Wlasnie szukam czegos co nie jest jakims przereklamowanym produktem i nie placi sie za logo producenta. Ciekawe sa te latarki od Grega. Pytanie: Solarface czy Edc? Powiem ze wizualnie bardziej podoba mi sie wlasnie ta druga. Ktorys z was mial moze w reku obie i napisze ktora sprawuje sie lepiej?
@czlowiekBEZnicka: EDC to latarka wyglądająca jak zabawka z chin ( tzn. niepozornie, bo jakość jest dobra!)
ma uszczelki na przedniej głowicy i tylniej głowicy, gwinty chodzą miodnie, wszystko spasowane. Obudowa jest aluminiowa, upadała wiele razy i dużych wgniotów nie ma, delikatne ryski, ale w środku nie ma się co zepsuć, wszystko siedzi perfekt. Jest bardzo kompaktowa.

Co do solarforce, jest większa, można mieć uchwyt taktyczny z ostrymi krawędziami, ma większą diodę