Wpis z mikrobloga

@drzewko94: nie, to nawiązanie do jednego typa który pił kawe w salonie lambo czy inne porsze i właśnie jakieś "kupował", wpis zakończony tekstem "gońcie za marzeniami bo się spełniają" czy coś w ten deseń właśnie, #heheszki były troszku w komentarzach u niego z tego co kojarze ;d
  • Odpowiedz
@wypokek: nie kupiłbym bo silnik max 99 kucy, a do tego tylko 3 gwiazdki EURO NCAP (to tyle co moja kilkunastoletnia Vectra, chociaż metodologia była trochę inna wtedy xD). Z nówek celowałbym chyba w Kia/Hyundai.

@solo_ta: no, ale na silniku to się niestety samochód nie kończy. Nie, żebym bronił nowych Mercedesów, ale to nie jest "silnik od dacia" tylko "silnik od renault" raczej. Poza tym ta jednostka o
  • Odpowiedz
@MithOnFrenzy: Logan ujdzie chyba tylko jako TANI wół roboczy, a i to nie wiem czy wciąż taki tani. Zawieszenie to tragedia, no chyba że na bezdroża to jeszcze ujdzie. I nada się głównie tam, gdzie trzeba czegoś nowego i czego nie będzie tak bardzo szkoda... ;] ja bałem się tym jechać powyżej 100km/h - samochód po prostu pływa...
  • Odpowiedz
@wypokek: Nie chce nic mówić ale u zajomego w firmie dacia nie przejechała bez remontu pierwszych 1000 km xD.

Ale, żeby nie było drugi przyjaciel ma meśka 2014/2015 i też się #!$%@? jak gimnazjalistka na bakcstejdżu
  • Odpowiedz
  • 0
@wiszacy_mysliciel: i te 20 letnie Passaty czy BMW są lepsze i bezpieczniejsze od takiego shitu jak Logan...
I nie, nie jeżdżę 20 letnim Passatem, nawet by mi przez myśl nie przeszło kupić Passata/Golfa...
  • Odpowiedz