Wpis z mikrobloga

Co za czasy ;)
"Męźczyźni", a prędzej chłopcy udający mężczyzn, publikują tu codziennie reakcje kobiet na gotowe cudze teksty ;-) nie podryw na żywo, nie w świecie realnym, nie spontaniczność - a cudze teksty, do obcych osób ;) naprawdę? Nie stać was na więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic więcej do zaoferowania, tylko po najmniejszej linii oporu? ( ͡º ͜ʖ͡º) Odważnie i oryginalnie! :D Najbardziej zaskakuje mnie fakt, jak wielki ma to tu odzew ;)

#tinder
  • 41
  • Odpowiedz
@JanuszProgramista: Moze na kogos to dziala ;) Tylko czy podryw, nie powinien polegac, na wyroznieniu sie na tle innych? Na pokazaniu swoich dobrych stron, swojej oryginalnosci? Na flircie? ;) Ale to dziala w dwie strony, widocznie i oczekiwania spadly ;)
@Ultra_Knur_9000: Dziala, nie dziala - kobiety to nie maszyny zerojedynkowe, racja? :D A to wszystko tu wyglada, jakby do tego sie mialo sprowadzac.

Znajdzcie mi sposob, co zrobic,
  • Odpowiedz
@TMMT: po linii najmniejszego oporu ;) Pełna zgoda, gość pisze "chcesz się ruchać", jakieś teksty o Tibii czy używa wulgaryzmów. Zawsze wyobrażam sobie jak to by wyglądało w rzeczywistości - za gorsze teksty zarobiłby liścia, za te żenujące najwyżej uśmieszek politowania.
  • Odpowiedz
@TMMT:
@PinkCellphone
Ale to raczej nie "podrywy". To openery. Mają za zadanie rozpocząć rozmowę. Tylko tyle i aż tyle.

Może dla wielu ziomków tutaj są nawet pomocne. Jeśli ktoś nie jest w stanie zrobić sobie odpowiednio mocnego profilu i zagaduje tylko tekstami typu "cześć" lub innymi mało ciekawymi rzeczami, to jest spora szansa, że prawie żadna mu w ogóle
  • Odpowiedz
@TMMT: bardziej smieszy mnie ten koles i jego fani spod jakiegos tam tagu #podrywajzsanremu czy jakos tak (nawet nie chce mi sie szukac) - jakis ziomek uzywa gotowych tekstow z neta - za kazdym razem wrzuca screen z tym samym tekstem tylko roznymi laskami. Kolo tak sie podjaral tym ze jakies laski mu odpisuja, ze oglosil sie ekspertem, zalozyl wlasny tag i pisze pod nim ze bedzie wrzucal
  • Odpowiedz
@TMMT: Tak działa, 9 numerów w ciągu ostatnich kilku dni. Musiałbym być bezrobotnym żeby to ogarnąć. Traktuje to teraz bardziej jako hobby xD
@JanuszProgramista: To jakiś przytyk do mnie? Ja swoje teksty sam wymyślam (jedyne co "podpatrzyłem od kogoś" to pierwsza wiadomość "imie + wykrzyknik" i gra w pytania).
Jaki jest problem w tym że ktoś umawia sie przez taką apkę? Ja pracuje i się uczę jednocześnie +
Sanremu - @TMMT: Tak działa, 9 numerów w ciągu ostatnich kilku dni. Musiałbym być bez...

źródło: comment_0QnUjJIWCGqIEaB33HtdHFEimGnk11p1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Są lepsze sposoby. Tu chodzi o oryginalność, a koleś wali z tym samym tekstem do każdej laski, no błagam :D Przytoczę tutaj "openera", którego zastosował mój niebieski kiedy napisał do mnie na pewnym portalu społecznościowym. Napisał mi jak coś w stylu: "wyobraź sobie wojnę w której uczestniczyłyby pandy małe i koale, małe futrzane stworzonka walczące o ostatni listek na ostatnim drzewie", po czym opisał mi jak by to wyglądało.
  • Odpowiedz
@Sanremu: To taka gra widze dla Ciebie ;) Nie wiem, nie patrzylem nigdy na to w ten sposob, by zdobywac, zaliczac, i sobie cos tym udowadniac ;) Nie myslalem tez nigdy nad zadnym tekstem, bo o wszystkim mozna pisac w ciekawy sposob, a to albo sie potrafi albo nie ;)
@PinkCellphone: Jak nie potrafisz kogos zaciekawic soba chocby na chwile, to jak niby mialbys zaciekawic soba na stale,
  • Odpowiedz