Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki mam pytanie odnośnie kurierki. chce zacząć pracować jako kurier. głównie z powodu że lubię jeździć. chce na początek jakieś doświadczenie zdobyć żeby potem szukac czegoś innego. jak u was z zarobkami i pracą?
#pracbaza #praca #kurier
  • 16
  • Odpowiedz
@frems: zależy jak trafisz, najczęściej jest niezły zapierdziel chyba, że pójdziesz na poczte to masz tam niższe zarobki ale "niejako" unormowany czas pracy. Często też pracodawcy wymagają założenia własnej działalności gospodarczej, a to raczej Ci się nie opłaci jeśli chcesz popracować kilka miesięcy
  • Odpowiedz
@frems: z reguły musisz mieć wlasna DG + auto w wielu firmach jak Cie nie ma to musisz organizowac zastępstwo za siebie.
chyba poczta najlepsza opcja ewetualnie może jakaś poczta kwiatowa
  • Odpowiedz
@frems: Zazwyczaj własna działalność gospodarcza, jeżeli chcesz paczki/listy rozwozić to jeszcze auto wystarczy buda blaszana, jeżeli międzynarodowy do 3.5t to musi być plandeka.
Wiem ile ma takie kurier UPS'a na terenie Warszawy, 3k odlicz sobie ZUS i inne składki, amortyzacja auta - lekko nie ma, lepiej na międzynarodówce.
  • Odpowiedz
@frems: nie słuchaj ich. Jeżeli praca na chwilę to idź pracować do kogoś a nie bezpośrednio w firmie kurierskiej. Zatrudnij się u kogoś kto da ci auto i stała pensje, opłaci paliwo i naprawy auta. Praca po 12 godzi Dziennie, niewdzięczna, trzeba się użerać z ludźmi a i tak będzie źle. Jak nie masz dużego doświadczenia w jeździe autem to nie idź na kuriera. Na początek pizza lub inne jeżdżenie autem
  • Odpowiedz
@frems: praca ciezka i niewdzieczna , oprocz tabunow zjebow z ktorymi musisz sie uzerac z drugiej strony cisnie cie firma o wyniki, trafisz runde na jakis wiochach to sie szykuj na survival zima
Jesli masz duzy dystans , cierpliwosc, nie masz do kogo wracac do domu, masz silne plecy i nogi to idz do tej roboty
Celuj w wieksze firmy jak ups dhl czy tnt
Maja drozsze uslugi co za tym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MichalQ20: co na myśli w laboratorium? do Wrocławia mam 30km moglbym tam znaleźć coś ale to wiąże się z dojazdami które nie są krótkie.
  • Odpowiedz