Wpis z mikrobloga

Mircy, w sumie nikt tutaj o tym nie napisał, a szkoda, żeby komuś koło nosa przeleciało.

CDProjekt RED prowadzi rekrutację stażystów na junior grafików 2D i 3D, nie wymagając nic konkretnego na start. Patrząc na to, jak wygląda rynek pracy w gamedevie od strony grafików, uważam że taka szansa się nie powtórzy przez ładne parę lat.
Gdybym nie przestał grafikować ponad pół roku temu, sam brałbym dziekankę i walił pod drzwi cedepu, żeby dostać się na rozmowę.

Gromadzić portfolio i wysyłać, cumple, a nuż się uda :)
https://www.facebook.com/CDPROJEKTRED/photos/a.299352593514281.72364.283103815139159/908286589287542/?type=3&theater
#gamedev #grafikakomputerowa #grafika3d #conceptart
  • 9
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Gdzie tak masz napisane? Ja nie mogłem tej informacji znaleźć nigdzie ;D W każdym razie, moim zdaniem, jest to tak wyjatkowa oferta, ze gdybym dalej cos dlubal w concept arcie, to i tak powaznie rozwazalbym relokacje (gdyby staz byl w wawie, a nie krk ofc).
  • Odpowiedz
@FoxKamui: no chyba nie. Wlasciwie to przez ostatnie 2-3 lata nie mieli żadnych ofert pracy dla ludzi z mniejszym doświadczeniem zawodowym niż 3-5 lat w tworzeniu gier AAA, przez cykl developmentu Wiedzmina 3.
@GrabkaMan: dobry snajper, niezle wypatrzyles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sharaquss: takie staże są płatne? Okazja wyśmienita ale nie stać mnie na relokacje bez kasy. :) j jeśli jest jakieś info w linku to przepraszam ale mój telefon go nie otwiera.
  • Odpowiedz