Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ssjfrytek: jak nie zrozumiałeś, jak ktoś napracował się nad zrobieniem tego amv, opracował ciekawy pomysł, wykonał .. synchronizował dźwięk z obrazem.. a nie jak twoje muzyczka od czapy, zastosowanie notoryczne jednego słabego efektu, który nie wymaga żadnych umiejętności ... to amv.. to porażka i wykonanie to 5min roboty dla 10-latka.
żal mi ciebie bo strasznym ignorantem jesteś jak nie zrozumiałeś mojego amv, a tym bardziej nie zwróciłeś uwagi ile ktoś włożył
@ssjfrytek: @kuroi-kenshin: mój błąd założyłem, że dla was jak dla mnie liczy się treść, połączenie muzyki i odpowiednich scen w całość i zrobienie nowego dzieła.. ale widzę że dla dzieci obecnie liczy się tylko że jest git muzyka.. jeden jakiś ciekawy efekt i tyle.

Obecne amv przedstawia podstawowy efekt, który nie jest jakiś specjalny przykład film poniżej i w sumie jest zgrany z muzyką, a nie jak tamten losowo zastosowany
n00_ - @ssjfrytek: @kuroi-kenshin: mój błąd założyłem, że dla was jak dla mnie liczy ...
@ssjfrytek: @kuroi-kenshin: a tutaj inne amv, gdzie zastosowane są różne efekty wizualne. Najlepiej poszukajcie sobie na necie i ściągnijcie w najwyższej jakości. I tutaj przynajmniej widać że ktoś posiedział aby wykonać takie efekty, aczkolwiek treściowo nic nie przedstawia, widać wkład przynajmniej pracy, a nie jak to co fryta podała losowy 1 efekt który aż się nudzi po chwili i losowe wstawki...
n00_ - @ssjfrytek: @kuroi-kenshin: a tutaj inne amv, gdzie zastosowane są różne efekt...
mój błąd założyłem, że dla was jak dla mnie liczy się treść


@n00_: odpimpaj się tej..............ten amv co zarzuciłeś mi się spodobał................mam Perfect Blue na DVD, a zastanawiałem się "gdzie ta cyrylica była".......więc efekt powalający...............nie obejrzałem do końca bo ściągnąłem od razu do obejrzenia na później
@kuroi-kenshin: napisałeś nic specjalnego .. więc założyłem że obejrzałeś.
A moja wypowiedź bardziej tyczyła się frytki, bo jakby nie patrzeć jego amv nie ma żadnego motywu przewodniego.. nawet ten efekt jest zastosowany z d... , a muzyka się nie bardzo łączy z anime.. od tak kilka obrazków połączonych i efekt nawet zastosowany od czapy nie nawiązujący z muzyką.. a co śmieszniejsze obrazki raz jak ma 28 .. innym razem 10.. hahaxD
napisałeś nic specjalnego .. więc założyłem że obejrzałeś


@n00_: nie..............to tyczyło się tego mojego linka co wrzuciłem.............wysłałem na YT ok 5 lat temu........a dziś ma 80 wyświetleń - więc wiem że to nic specjalnego kurde..............ale ten motyw muzyczny bardzo mi przypadł do gustu i chciałem go odtworzyć na tym keyboardzie...............a filmik do tego, zwyczajnie zakosiłem z pierwszego lepszego trailera