Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #pytanie

Jest to prawdopodobnie głupie pytanie, ale wolę się upewnić- otóż chcę podnieść trochę poziom testosteronu. W jednym z filmików na youtube zostały polecone następujące suplementy:

1
2
3

I tu moje pytanie: mam 197cm wzrostu i nie chcę więcej rosnąć, czy takie produkty mogą w jakiś sposób na to wpłynąć? Mam 22 lata.
  • 25
@logictarm:
Jeśli jesteś zajechany, niewyspany i zestresowany to te supelki mogą coś tam podziałać.
Ale w Twoim wieku musiałbyś się bardzo postarać, żeby mieć obniżony poziom testosteronu, a tylko na taki one zadziałają, jeśli w ogóle.

Zgoogluj sobie produkt Testafuranol, dorzuć kilka jajek codziennie i łyżkę masła oraz rób siady, ciągi i inne ciężkie ćwiczenia jak wyciskania i wiosłowania.
To lepsza opcja.
@Gavroche: @trollololo: @wykopowy_tester: @lubielizacosy: @zgaS: Rok temu badałem testosteron wolny, wyszedł w normie ale bardzo blisko dolnej granicy. Jestem zestresowany i bardzo niepewny siebie, widzę u siebie też wiele innych oznak niedoboru. Byłem u rodzinnego z wynikami tego wolnego ale stwierdził, że skoro jest w normie wszystko jest ok. Chciałbym mimo wszystko spróbować tych supli, może akurat coś się zmieni. Skoro zawierają składniki wpływające na testosteron to
@logictarm:
Wywalona kasa w błoto, ale to Twoja kasa.
Jak masz taki problem, to poczytaj o DHEA, to steryd nadnerczowy, używany w psychiatrii do podnoszenia poziomu własnej wartości i śmiałości u młodych ludzi.
Przy okazji może kapkę podnieść poziom testosteronu, ale cudów też nie będzie.( ͡° ͜ʖ ͡°)