Wpis z mikrobloga

Nieraz czytałem na wykopie śmieszkujące sugestie, że jak dziewczyna jest ładna, ale sama to z pewnością jest popieprzona.

Jak to jest, dziewczyny, jak myślicie, czy analogicznie jest z niebieskimi paskami?

Odstraszają was goście, którzy w waszych oczach są przystojni, a nie są z żadnym związku?

Czy moja wartość skoczy w oczach dziewczyn, jeśli po prostu znajdę się w związku? xD

#rozowepaski #zwiazki #pytanie
  • 7
Nawet to dotyczące kobiet jest w mojej opinii głupie. Opiera się na założeniu, że kobieta nic nie robi tylko szuka faceta, jak tylko zobaczy jakiegoś fajnego to mu się wiesza na szyję i wskakuje w związek najszybciej jak się da (no bo przecież nie można na chwili byc samą). Pewnie, że są kobety, które bardzo wczesnie myslą o szukaniu męża, ale nie mozna powiedzieć, że to 100% populacji. Ja chyba jestem z
@proba1: A nie z tego, że kobieta np chce się autentycznie zakochać i byc pewną swojego wyboru? Mozna mieć powodzenie, ale nie trafić na kogos kogo się chce i nie mowa tu o tym, że szuka się Clooneya z bajecznym majątkiem tylko rzeczywiście "bratnią duszę". Jak miec dziecko to tylko z kimś kogo się autentycznie kocha a nie z innych powodów.
Ja wiem, ze wy macie na mysli kobiety, które nie
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Nie odstraszali, bo powodów czemu ktoś (i dziewczyna i facet) nie jest w związku jest cała masa. Zresztą jeśli jest się samemu wolnym to co ma odstraszać? Jest się przecież w takiej samej sytuacji jak druga strona.
Mnie tam odstraszali znacznie bardziej faceci w związku. ;) Tzn. zajęty, wiec nie do ruszenia i tyle.