Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: Zycie to robienie k---y z logiki? No chyba nie. Przeciez 90% zdjec na Insta to rzeczy, ktorych ludzie na co dzien nie robia.

Jak sie chwalic, to faktycznym zjazdem. A tu gosc nawet pewnie na desce nie umie jezdzic, ale wsrod znajomych musi dobrze wygladac - naprawde, propsujemy ( )
  • Odpowiedz
@paszczurek: Co jest złego w dobrej, ustawionej fotografii? Pewnie nie słyszałeś o czymś takim jak kreatywność, to od słowa "tworzyć". Można tworzyć dzięki fotografii, rzeczywistości i sytuacje, których nie ma. Będące wytworem wyobraźni. Na tym polega cała sztuka... A Ty jesteś idiotą :D
  • Odpowiedz
Wiedziałem, że na wypoku są debile, ale nie wiedziałem, że aż tylu... i że aż tylu poczuje się bezpośrednio urażonych... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

K---A PAJACE PSEUDOFOTOGRAFY NIE CHODZIŁO MI O TECHNIKĘ ROBIENIA CIEKAWYCH ZDJĘĆ TYLKO WRZUCANIE CZEGOŚ CO NIE JEST PRAWDĄ NA FEJSBÓCZKA ABY ZASZPANOWAĆ!

Jak sobie karyna opala twarz na brązowo/czarno to też myśli, że jest zajebista i społecznie akceptowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zróbcie sobie
paszczurek - Wiedziałem, że na wypoku są debile, ale nie wiedziałem, że aż tylu... i ...

źródło: comment_uRWnxWzyr2Y8ehs7Vkp2ZMvLfppNLQv8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak sie chwalic, to faktycznym zjazdem. A tu gosc nawet pewnie na desce nie umie jezdzic, ale wsrod znajomych musi dobrze wygladac - naprawde, propsujemy ( )


@niew: skąd wiesz? 2 lata temu robiłem sobie zdjęcie na desce w bardzo podobny sposób. Umiem też jeździć, ale po prostu ciężko uchwycić fajnie taki moment. Podejrzewam, że koleś też potrafi jeździć i to nawet dobrze.
  • Odpowiedz