Wpis z mikrobloga

@Vitru: Dlaczego nie? Tylko że same mogą powodować tylko więcej odkaszlenia ale długo się ciągnącego bo bakcyle nie są ubijane. Zatem coś antybakteryjnego jeszcze- czy to antybiotyk czy to sposoby domowe.
@TheMan: Nie bardzo bo zazwyczaj tam sa substancje drażniące, a nie mukolityczne, ew i takie i takie + np kodeina.
@rationalistic: Lub uspokoić nieproduktywny kaszel, no właśnie niby wydaje się to logiczne, ale zastanawiam się czy to nie pułapka.
@ludzik: Co :D
@FrancesFarmer: Połowa leków pochodzi ze związków roślinnych, więc nie to nie jest tak jakbyś nie brał. Też jestem przeciwnikiem wszelkich dziwnych preparatów o wątpliwej skuteczności jednak są takie, które tą skuteczność posiadają.

Zawołam @Ginden może będzie w stanie mi pomóc.
@Ginden: To to ja wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej chodziło mi o podstawowe pytanie ;)
@FrancesFarmer: To sobie łyknij czystego olejku eterycznego z sosny i zobaczysz tą małą skuteczność. Poza tym to odbiegamy od dyskusji bo ja nie skuteczność poddaje pod wątpliwość, ale ogólny sens stosowania tych dwóch komponentów na raz.
@Vitru: Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Nie kojarzę też żadnych leków ziołowych o skuteczności wartej rozważenia (miód podobno coś działa, ale IMHO to efekt dobrania złego placebo w grupie kontrolnej).
@Vitru: Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Nie kojarzę też żadnych leków ziołowych o skuteczności wartej rozważenia (miód podobno coś działa, ale IMHO to efekt dobrania złego placebo w grupie kontrolnej).
@Ginden: Tak jak wspominałem thicodin nie jest ziołowy. Poza tym tak jak mówię nie chodzi mi o skuteczność a o sam sens. Tak czy inaczej już bialepaski mi pomógł ;)