Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, miraski spod tagu #narkotykizawszespoko i #rozdajo (ʘʘ)
Pewnie jeszcze o tym nie słyszeliście, ale niedawno powstał całkiem ciekawy sklep - Grzyby.nl. Oczywiście nie mogliśmy nie założyć konta na najlepszym polskim portalu ze śmiesznymi obrazkami - mamy nadzieję, że przyjmiecie nas cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przywitanie mamy dla Was małe #rozdajo - każdy* kto zaplusuje ten wpis, weźmie udział w losowaniu 10g nasion Ipomoea Tricolor (Morning Glory) - piękne kwiatuszki. Jako ciekawostkę wspomnę, że niektórzy cenią te nasiona ze względu na zawartość LSA - alkaloidu podobnego w strukturze do LSD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nasiona są całkowicie legalne w Polsce i nie są wymagane żadne pozwolenia do kiełkowania tych nasionek.
Losowanie jutro o godz. 14:00.
A, i byłbym zapomniał - po wpisaniu kodu rabatowego "tylkomirko" macie 15% zniżki w naszym sklepie (ʘʘ)
Rzućcie czasem okiem na naszą stronę internetową ( http://grzyby.nl ) i na naszego fanpejdża na facebooku - dzieje się tam fajny konkus z mega nagrodami ;)

Pobierz Grzyby_nl - Dzień dobry, miraski spod tagu #narkotykizawszespoko i #rozdajo (ʘ‿ʘ) 
P...
źródło: comment_Z6q4GW6zxY43iAOPVBvHSdE5YPFTWBI1.jpg
  • 56
@Grzyby_nl: jedno pytanie, za to konkretne i wbrew pozorom niegłupie, nawet patrząc na wysyłkę paczkomatami - wysyłka jest z Polski?

Cena zarodników spora, zwłaszcza że przez spooory czas (albo i nadal) można było mieć printy za 2 euro od pewnego stowarzyszenia, no ale zawsze wygodniej mieć zarodniki, rozumiem też potrzebę marży. ;)

I czy mi się wydaje, czy zestaw growboxowy - ten mega - nie zawiera zarodników? :D Troszkę to mylące.
@Grzyby_nl: dzięki za odpowiedź, chociaż na fb szybciej Was o nią wymęczyłam. :D Co do strzykawek to ekhem, można powiedzieć że na pewnym etapie życia miałam sporo z nimi do czynienia i 10ml x 100 sztuk (BD) to koszt ok. 15 zł, ale domyślam się że wysyłacie w porządniejszych. ;) I już nie bojkotuję, propsuję generalnie biznes i bardzo możliwe, że sama skorzystam jak zachce mi się cubensisów, bo łyse w