Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, miraski spod tagu #narkotykizawszespoko i #rozdajo (ʘʘ)
Pewnie jeszcze o tym nie słyszeliście, ale niedawno powstał całkiem ciekawy sklep - Grzyby.nl. Oczywiście nie mogliśmy nie założyć konta na najlepszym polskim portalu ze śmiesznymi obrazkami - mamy nadzieję, że przyjmiecie nas cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przywitanie mamy dla Was małe #rozdajo - każdy* kto zaplusuje ten wpis, weźmie udział w losowaniu 10g nasion Ipomoea Tricolor (Morning Glory) - piękne kwiatuszki. Jako ciekawostkę wspomnę, że niektórzy cenią te nasiona ze względu na zawartość LSA - alkaloidu podobnego w strukturze do LSD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nasiona są całkowicie legalne w Polsce i nie są wymagane żadne pozwolenia do kiełkowania tych nasionek.
Losowanie jutro o godz. 14:00.
A, i byłbym zapomniał - po wpisaniu kodu rabatowego "tylkomirko" macie 15% zniżki w naszym sklepie (ʘʘ)
Rzućcie czasem okiem na naszą stronę internetową ( http://grzyby.nl ) i na naszego fanpejdża na facebooku - dzieje się tam fajny konkus z mega nagrodami ;)

Pobierz Grzyby_nl - Dzień dobry, miraski spod tagu #narkotykizawszespoko i #rozdajo (ʘ‿ʘ) 
P...
źródło: comment_Z6q4GW6zxY43iAOPVBvHSdE5YPFTWBI1.jpg
  • 56
@Uchachany_Baran: jeśli chodzi o akcesoria do hodowli grzybów, to zdaje się że nie mamy w Polsce konkurencji. Wszyscy dotychczas robili zakupy w Holandii - po wyższych cenach, czekając dwa dni na zaksięgowanie wpłaty, płacąc dodatkowo za przewalutowanie, 20€ za kuriera i czekając trzy dni na przewiezienie paczki z NL do PL. U nas koszt dostawy to 9,99 zł, wysyłamy do paczkomatów w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty, a ceny mamy niższe
@jan-sulim: po co ludzie kupują nasiona konopi ze sprawdzonych seedbanków, skoro mogą kupić karmę dla papug? ;)
Cena growkitu "Master" na Azariusie to 45€, czyli ok. 200 zł + opłata za przewalutowanie + transport.
U nas w tej chwili można ten sam growkit kupić za mniej niż 130 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzyby_nl: no to masz monopol. Tylko zastanawia mnie jak długo uciągniesz ze sprzedażą tych strzykawek, bo zakazane niby nie są, ale co osoba to inna definicja przepisów.
Czytałem, że celnicy lubili zatrzymać paczki wysłane z NL na granicy z taką samą zawartością jak twoja oferta.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Techies: Niestety, nic nie wiemy o hodowli grzybów psylocybinowych. Nawet gdybyśmy wiedzieli, to i tak nie moglibyśmy się taką wiedzą dzielić. Zarodniki które oferujemy są przeznaczone przede wszystkim do badań mikrobiologicznych. Owocniki grzybów Psilocybe Cubensis zawierają psylocybinę i psylocynę - obie substancje są nielegalne w Polsce, więc lepiej ich nie hodować (przynajmniej w Polsce).

@Grzyby_nl: Aha, no bo zasugerowałem się tym

Oczywiście nasiona są całkowicie legalne w Polsce i nie są wymagane żadne pozwolenia do kiełkowania tych nasionek.

i myślałem że to się tyczy całego asortymentu ( ͡° ʖ̯ ͡°)