Wpis z mikrobloga

@tomy86: Zderzak przedni nie do końca spasowany, ale to może być tylko kwestia jakiegoś uchwytu. Z tych zdjęć nic się nie wywróży, bo na nich auto wygląda spoko.

  • Odpowiedz
@tomy86: też interesuję się kupnem A3, ale na forach gdzieś mi mignęło że ludzie odradzają jasne wnętrze, bo niby pęka i ogólnie szybciej się rozpada w stosunku do ciemnego.

Ile w tym prawdy, nie mam pojęcia. Ale nie brał bym tego co dałeś właśnie ze względu na kolor.
  • Odpowiedz
@tomy86: sprawdź światła. Spryski w zderzaku wskazują na xenon ale w opisie go nie ma a w środku jest regulacja wysokości świateł (której przy xenonie nie ma bo jest samopoziom).

Ogólnie jak na A3 to solidnie dopasiona i w super silniku - takie auta zwykle schodzą na pniu... Ja bym jechał oglądać.

Co do silnika - znajomy miał w A3 i chwalił. Tyle że on miał LPG. W A4 mam 1.8T
  • Odpowiedz
@tomy86:
"Witam. Moja firma Auto24 Grzegorz Piekarski to jednoosobowa działalność. Działamy na rynku od 1998 roku."

jak będziesz kupował, to przy okazji zapytaj dlaczego pisze "działamy" w liczbie mnogiej, skoro to jednoosobowa działalność.
  • Odpowiedz
  • 2
@tomy86: spytaj czy auto mialo jakas stluczke. Jesli powie, ze nie to klamie. Malowany zderzak przód i blotnik po stronie kierowcy
  • Odpowiedz
@kamstein: 2003 miały inne nawet 2002 miały inne więc nie wiem co to za historia.
@Mithrindil: @wabis: @MrPiotr: ten środek osobiście też mi sie specjalnie nie podoba, do tego jak piszecie problemy z quattro. Malowane elementy (choć tu nie ma pewności, może to kąt padania światła), niespasowana karoseria.
Mam do niego 150km więc pół dnia #!$%@? a wątpliwości sporo.
  • Odpowiedz