Wpis z mikrobloga

5 761 - 1 = 5 760

Tytuł: Otchłań
Autor: Robert J. Szmidt
Gatunek: sf
★★★★★★★

Polskie postapo och lubię bardzo. Nie ma takich książek zbyt wiele ale Szmitd napisał Apokalipsę, Pasikowski (tak ten od Psów) napisał Ja, Gelerth (swoją droga zbyt rzadko ta książka pojawia się w tagu!), "Sztejer" Forysia i pewnie coś by się jeszcze znalazło ale i tak jest dobrze jak na nasze podwórko.
Akcja dzieje się w moim ukochanym Wrocławiu i to w okolicach w których spędziłem dzieciństwo także sentyment jest. Nie jest to światowej klasy literatura ale polecam wszystkim fanom #metro2033. Jak to u Szmitda niejednoznaczne zakończenie na duży plus ale nie wiem czy pokusi się o część drugą.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
Pobierz mroz3 - 5 761 - 1 = 5 760

Tytuł: Otchłań
Autor: Robert J. Szmidt
Gatunek: sf
★★...
źródło: comment_Dtuf93rX4harIdZSsuwyTRWlCXCZSe16.jpg
  • 11
@mroz3: tyle że ten ciężki świat to kwintesencja tej serii. Dodając takie postacie zepsuł cały klimat. Był potencjał ale został przemielony i wypluty jako opowiastka dla gimbazy. Moim zdaniem najgorsza książka z uniwersum i źle wydane 30 zł niestety. Geralt w Metro 2033 ? No #!$%@? xD
Ja, Gelerth (swoją droga zbyt rzadko ta książka pojawia się w tagu


@mroz3: niestety za popularna nie jest, a jak już ktoś chce ją przeczytać to stówa na allegro albo marnej jakości ebook.
@mroz3: to musiałem słabo szukać, bo znalazłem tylko takiego, gdzie momentami była straszna sieczka i trzeba się było domyślać co jest napisane. Ale i tak dałem radę i zarwałem z nią ze trzy nocki. :D