Wpis z mikrobloga

Eh, ile razy wam nauczyciel w szkole powiedział, że jesteście z tych "zdolny ale leniwy"?
Ostatnio dostałam taki opierdziel.


I trochę mi się głupio zrobiło, bo przed całą grupą babka do mnie z tekstem "Pani Aqu, pani to zdolna, ale leń śmierdzący, no czemu pani się cały semestr opieprzała?!". I nie powiem przecież przed wszystkimi, że od września nic mnie nie interesowało, nie mogłam się za nic zabrać ani tym bardziej na niczym skupić, zwłaszcza jak bydło robiło umca umca na korytarzu w każdy czwartek albo miesiącami dzień w dzień bolała mnie głowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) I że dopiero kiedy miałam 2 tygodnie na zaliczenie wszystkiego to mnie zmotywowało i nadrobiłam cudem 4 miesiące nauki. W ogóle nie lubię, kiedy ktoś się do mnie zwraca i oczekuje odpowiedzi na forum większej grupy, miało mnie to jakoś upokorzyć czy jak? (,)
#studbaza #gorzkiezale
  • 10
@aquilegia: mi prowadzący zawsze powtarzają, że rozumiem materiał ale mam problem z przekazaniem myśli na słowa na szczęście czyny mnie ratują. Dodatkowo projekt semestralny zrobiłem w 3h przed terminem finalnym, czyli w ostatni dzień semestru na 15 minut przed zakończeniem zajęć ostatnich w dniu.
@aquilegia: prowadzaca nie zna twojego zycia i powiedziala to co mysli. Moze to Cie zmotywuje.
Poza tym troche kiepska wymowka na bimbanie przez caly semestr ( ͡° ͜ʖ ͡°)