Wpis z mikrobloga

Stonoga al dente

Dzień dobry. Nic się... nic się nie stało ale nie wiem czy było mnie słychać, to spróbuję powtórzyć jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakiś remis, ja myślę że to polskie, #!$%@? umiarkowanie mądre społeczeństwo, ta #!$%@? banda neutrali która głosowała na tych normalsów z PiSu to jest jakieś #!$%@? porozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie umiarkowane zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, ale biznesu i wszystkiego innego nie, i dla was tylko znaczyło to nieduże 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się od czasu do czasu #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was od czasu do czasu #!$%@?ć, jak tylko was może od czasu do czasu #!$%@?ć PiS. Platforma was tak od czasu do czasu nie wyruchała, jak wyrucha was od czasu do czasu PiS, #!$%@?. Aż was kukle #!$%@? będą niekiedy swędziały z bólu. To jest epika #!$%@?. To jest epika, że w tym prawie ludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie zawsze były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę poturlano, że ten człowiek ma 118 wyroków z których niektóre są uniewinniające, że te sądowe #!$%@?! powtarzam sądowe #!$%@?! sądowe #!$%@? tego człowieka czasami oskarżały bezpodstawnie i po latach niekiedy uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS okresowo ruchał w dupę, będzie was incydentalnie PiS #!$%@? dymał tak, jak was Platforma dalibóg nie dymała. Ta persona, ten niewysoki pan, niesympatyczny Kaczyński o małej wartości, może zniszczyć was. Istnieje szansa że Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam czasami #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? neutrale. Krajowi, polscy neutrale. Ja staram się mieć to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na dużo. Będę starał się żyć #!$%@? tak lub nie! Być może #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet zamawiam z Polski i będę się z was być może #!$%@? polskie normalsy śmiał, żeście takie normalne są, tacy #!$%@? zwyczajni, którzy te niedołęgi PiSowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakichś niewymyślnych Petru, przedstawicieli ludów semickich miłowanych analnie #!$%@?, na Kukizów których nie lubię głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Polska. Przez taką #!$%@?ę Polskę, przez was #!$%@? kochani mało wskazuje na to żeby miało się coś zmienić, bo macie przeciętną wartość i trzeba was okresowo #!$%@?ć, ruchać i na was odrobinę zarabiać, bo jesteście bandą krajowych normalsów, którym rzadko coś się powiedzie. Rozumiecie to? A wam inni, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, umiarkowanie dziękuję. Bo to też sporo osób Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen, jak dam radę) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej niesympatycznej Polsce nadaje. Powiedzieć wam w twarz wreszcie, wy umiarkowanie głupie #!$%@?, że jesteście niezbyt mądrzy, że #!$%@? wasze niewiele warte karty kredytowe to jest wasz wątpliwy majestat, wasza wątpliwa godność. Robota #!$%@? w korporacji i karta z małym debetem, to wy #!$%@? Polacy, śledziona z wami. Być może warto było #!$%@?, być może warto było zrobić nic... co by się... a może szkoda #!$%@? gadać, może szkoda strzępić język naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście niemądre #!$%@? głosowały na PiS niech was szlag trafi, mało warci jesteście, całkiem możliwe że anty-polakami jesteście. Do widzenia. Co jest #!$%@? biseksualisto? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, być może wyjeżdżam. #!$%@?, szkoda było nieomal 9 spraw karnych, szkoda było #!$%@? pomóc w ujawnieniu afery podsłuchowej. Niemądra polska, niemądre krajany #!$%@?, was do Auschwitz tylko zaprowadzić #!$%@?, na obserwatorów dać. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek innego wy niemądre ręce wy.

#stonoga #pasta #makaron
  • 1
  • Odpowiedz